زاویه فک و صورت با ژل


بدون شک یکی از موثرترین موارد زیبایی صورت در خانم ها و آقایان، زاویه صورت و فک است. تزریق ژل در ناحیه فک و صورت به رفع چین و چروک، رفع عدم تقارن روی فک و صورت کمک می کند.

زاویه دهی فک و صورت می تواند فواید زیادی داشته باشد و با تغییر زیبایی آینده، اعتماد به نفس بیمار را افزایش دهد. این کار با تزریق ژل به این ناحیه و سایر قسمت های صورت به افزایش حجم دهان کمک می کند.

نمونه کار ماهیگیری سطحی

تزریق ژل یک تکنیک مدرن است که می تواند نتایج طولانی مدت داشته باشد. اگر ژل در ناحیه قدامی تزریق شود، ساختار فک و صورت به شدت تغییر می کند.

زاویه فک و صورت با چربی

برای زاویه دادن به چربی فک و صورت، پزشک معالج از چربی طبیعی بدن استفاده می کند. زمانی که ما جوان بودیم، چربی کافی در زیر پوست صورت وجود داشت، اما با افزایش سن و تغییرات در بدن، این چربی های طبیعی ممکن است کمتر دیده شوند یا به سمت پایین کشیده شوند و هیچ طراوت و تجدید جوانی خود را طولانی تر داشته باشند.

در زاویه سازی فک و صورت، پزشک چربی را از قسمت های مختلف مانند شکم، پاها، اطراف ناف یا کشاله ران گرفته و به نواحی مورد نظر تزریق می کند. عملکرد متفاوت است و برای تزریق استفاده می شود.

لیپوساکشن دائمی تر است

هنگام تزریق ژل هایی که در بازار موجود است، فرد می تواند پس از مدتی پس از رسیدن به نتیجه دلخواه، ژل ها را تخلیه کند، زیرا این ژل ها جذب و تجزیه نمی شوند. دوباره جایگزین نکنید، فقط در صورتی که این چربی از بین رفته و از بین رفته باشد. اثر اصلی آن، شما می توانید تزریق را تجدید کنید.

مناسب ترین فیلر برای زاویه دهی فک و صورت

با توجه به مطالعات انجام شده بر روی افرادی که به دنبال تزریق فیلر هستند، محققان دریافتند که کلسیم هیدروکسیل آپاتیت، پلی لاکتیک اسید و اسید هیالورونیک پرکننده های خوبی برای زاویه سازی فک و صورت هستند.

پلی لاکتیک اسید یک پرکننده محرک است که می تواند تولید کلاژن را با تحریک محل تزریق پوست تحریک کند که می تواند پوست را جوان و جوان کند. کلسیم هیدروکسیل آپاتیت همچنین به تحریک محل تزریق و ساخت کلاژن در پوست کمک می کند.

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل

افرادی که از سلامت جسمانی طبیعی برخوردار هستند می توانند از ژل های موجود در بازار برای زاویه دادن به فک و صورت خود استفاده کنند.

مراقبت های بعد از زاویه دار شدن فک و صورت

پس از زاویه دار شدن فک و صورت ممکن است فرد دچار قرمزی و تورم در محل تزریق شود که کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست اما اگر این تورم و قرمزی بعد از بهبودی یعنی چند روز پس از تزریق انجام شود. . بهتر است این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. نکات خاصی پس از زاویه بندی نیز باید در نظر گرفته شود. این نکات عبارتند از:

 • در دوران نقاهت از مصرف الکل و سیگار نکشید.
 • به هیچ وجه ناحیه درمان را ماساژ ندهید و فشار ندهید، از هرگونه تحریک در این نواحی جلوگیری کنید.
 • اگر تورم و کبودی شدید دارید، می توانید از کیسه یخ برای کاهش تورم استفاده کنید.

زاویه صورت

مزایای زاویه سازی فک و صورت توسط فیلر

همانطور که گفته شد یکی از متداول ترین و قابل اعتمادترین روش ها در زمینه زاویه دهی فک و صورت استفاده از فیلرهای چربی است که برتری بالایی نسبت به سایر فیلرها دارد.

 • هایلایت و تقارن طبیعی فک و صورت در حالت طبیعی و طبیعی بدون از دست دادن حالت طبیعی و طبیعی صورت و فک.
 • لاغری صورت را برای همیشه از بین می برد و پوستی جوان و شاداب را باز می گرداند.
 • از بین بردن عوارض مادرزادی یا مشکلاتی که به مرور زمان در ناحیه صورت و فک ایجاد می شود.
 • تقارن صورت و متعادل کردن دو طرف صورت با یکدیگر که جذابیت چهره انسان را افزایش خواهد داد.
 • حل مشکلات بینایی در پروفایل بیمار

معایب زاویه دار شدن فک و سطح پرکننده

لیپوساکشن با تامی تاک یک روش دائمی و غیرقابل برگشت است که معمولاً توسط پزشک برای زاویه دهی فک و صورت توصیه می شود. ژل های موجود در بازار بین یک تا دو سال ماندگاری دارند که در برخی از قسمت های صورت مانند زیر چشم این ژل ها تا 9 سال ماندگاری دارند.

ممکن است با تزریق چربی و ژل به نتایجی که می خواهید نرسید، بنابراین پزشک ممکن است برای ایجاد تغییرات اساسی، تزریق مجدد را توصیه کند.

نحوه انجام زالو کردن فک و صورت برای خانم ها و آقایان

روش‌های مختلف زاویه‌سازی صورت توسط پزشک معالج معمولاً در یک فرآیند منظم و دقیق انجام می‌شود که در زیر به طور خلاصه این مراحل را برای شما شرح می‌دهیم:

 • ابتدا اگر پزشک قصد تزریق چربی را داشته باشد، چربی را از قسمت های مختلف بدن شما مانند شکم، پاها یا اطراف ناف خارج می کند، سپس با استفاده از بی حسی موضعی، چربی به ناحیه آسیب دیده مالیده می شود.
 • یک پرکننده با ژل یا چربی برای تزریق آماده می شود.
 • قبل از تزریق سطح به طور کامل کانتور شده است.
 • هدف از کانتور این است که پزشک نقاط عیب را شناسایی کرده و با روش های مورد نظر این عیوب را برطرف کند.
 • در نهایت، پزشک فیلرهای انتخابی را به نواحی کانتور تزریق می کند.