زمان بازی پرسپولیس و هوادر + برنامه هفته پنجم لیگ برترگروه ورزشی | شهرآرانیوزهفته پنجم لیگ برتر فوتبال از دوشنبه شب آغاز می شود و در حساس ترین بازی، رهبر لیگ برتر باید به مصاف هواداران برود. این دیدار ساعت 19:30 در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می شود.

پرسپولیس پس از 2 تساوی بدون گل متوالی مقابل ذوب و فولاد، به 2 برد ارزشمند 1-0 و 2-0 مقابل آلومینیوم و صنعت نفت دست یافت و حالا با صعود به صدر جدول به دنبال ادامه این رتبه است.

شاگردان یحیی گل محمدی اگرچه در گلزنی ضعیف هستند و میانگین کمتر از 1 گل در هر بازی را ثبت می کنند اما در فاز دفاعی خوب کار می کنند و علیرضا بیرانوند تنها دروازه بان لیگ برتری است که دروازه خود را بسته نگه می دارد. او با کلین شیت مقابل هواداران امیدوار است رکورد خود را در این فصل به 450 دقیقه برساند.

در دیگر دیدارهای روز دوشنبه نساجی و مس از ساعت 19 در وطنی قائم شهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آلومینیوم اراک نیز از این زمان با تراکتور بحران زده مواجه است.

گل گهر سیرجان نیز از ساعت 20:30 در سیرجان پذیرای ملوانان است و 3 دیدار صنعت نفت – نفت مسجد سلیمان، فولاد – مس رفسنجان و سپاهان – ذوب آهن اصفهان نیز از ساعت 21 آغاز می شود.

آخرین بازی این هفته دو تیم استقلال و پیکان روز سه شنبه از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.