ساخت انیمیشن چکاو و میرزا درباره میرزاکوچک در جنگل


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، چهارمین رویداد بزرگ رونمایی انیمیشن ایرانی «رویازی» با شعار «رویاهایت را زندگی کن» و به همت مرکز پویانمایی سازمان سینمایی سوره در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

در این رویداد 12 گروه راه یافته به مرحله نهایی این رویداد ایده های خود را در مقابل سرمایه گذاران، فعالان و مسئولان حوزه انیمیشن در ایران ارائه کردند.

حسام رمضانی گیلانی تهیه کننده «چکاو و میرزا» به عنوان تنها نماینده استان های شمالی کشور در این رویداد حضور دارد.

وی در تشریح انیمیشن خود با عنوان «چکاو و میرزا» خطاب به مخاطبان خبرنگاران گفت: در این انیمیشن با توجه به عدم قهرمانی برای کودکان هفت تا ۱۲ ساله، پروژه ای درباره میرزاکوچک ساخته شد.

چکاو دختری بازیگوش و شجاع است که به همراه میرزاکوچک و عمویش دکتر. حشمت می خواست مردمی را که از گرسنگی و بیماری رنج می بردند از دست نیروهای روس و انگلیس نجات دهد.

مرحله چهارم «رویازی»، راه اندازی انیمیشن ایرانی در سه ماه با برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی، به آخرین ایستگاه خود رسیده است و پروژه هایی که به مرحله آخر رسیده اند، با ارائه ایده های خود شانس خود را در جذب سرمایه گذار می کوشند.

این رویداد به همت مرکز پویانمایی سوره و زیر نظر سازمان سینمایی سوره برگزار می شود که هر ساله با محوریت پیوند ایده و سرمایه برگزار می شود.

انتهای پیام/84008
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید