سامسونگ به زودی پلتفرمی را برای تراکنش های ارزهای دیجیتال منتشر خواهد کرد


سامسونگ قصد دارد در سال 2023 پلتفرمی را برای تراکنش های ارزهای دیجیتال راه اندازی کند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، سامسونگ اکنون بر روی ایجاد پلتفرمی برای تراکنش های ارزهای دیجیتال خود تمرکز کرده است. بر اساس گزارش های منتشر شده، این برنامه در ابتدای سال آینده رونمایی می شود. قبل از سامسونگ، سایر شرکت های کره ای نیز به دنبال تجاری سازی و ایجاد پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال خود هستند.

بر اساس گزارش سام موبایل، جایگاه رئیس جمهور کره در حوزه کسب و کار دارایی های مجازی فشار زیادی را بر بازار ارزهای دیجیتال در بین شرکت های داخلی کره ای وارد کرده است. برخلاف رئیس جمهور قبلی، رئیس جمهور فعلی کره علاقه زیادی به بازار ارزهای دیجیتال دارد و در حال آماده سازی برنامه هایی برای تشویق سرمایه گذاران داخلی در این بازار است. از سوی دیگر، پلتفرم های فعال در حوزه دارایی های دیجیتال باید با قوانین جدید سازمان تنظیم مقررات مالی کره جنوبی مطابقت داشته باشند. این در حالی است که حدود 60 شرکت داخلی این مقررات را رعایت نکردند و بسیاری از آنها در شهریور تعطیل شدند. بسته شدن این شرکت ها خلاء بزرگی را در زمینه تجارت ارزهای دیجیتال در کره جنوبی ایجاد کرد.

سامسونگ به عنوان یکی از شرکت های سرمایه گذاری اصلی در کره جنوبی قصد دارد در سال 2023 یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال راه اندازی کند. البته قبلاً واحد سرمایه گذاری Samsung Security ایده ایجاد این پلتفرم را مطرح کرده بود. اما به دلیل نداشتن استعدادهای لازم، به اهداف خود نرسید.

اما گزارش های جدید حاکی از بازگشت سامسونگ در حوزه ارزهای دیجیتال است. این شرکت در حال انجام مطالعات جدیدی در مورد نحوه ورود به تجارت توکن های امنیتی مبتنی بر بلاک چین است. در آینده با اهداف این غول فناوری در زمینه ارزهای رمزنگاری شده آشنا خواهیم شد.در حال حاضر این شرکت کیف پول بلاک چینی را برای دستگاه های گلکسی منتشر کرده است.