سردار نقدی: دنیا می تواند درک و مقاومت را از ملت ایران بیاموزد


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سردار محمدرضا نقدی امشب در مراسم اختتامیه نمایشگاه سراسری کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مقاومت و پایداری که در مجتمع گلزار شهدای امام خمینی (ره) قم برگزار شد، اظهار داشت: که دفاع مقدس یکی از درخشان ترین دفاع مقدس است بیشترین وی گفت: جایی را نمی یابید که با محدودترین امکانات در مقابل قدرت های شرقی و غربی بایستد و سربلند و پیروز بیرون بیاید و این همان چیزی است که در دفاع مقدس شاهد بودیم.

وی افزود: همه قدرت های خبیث برای نابودی انقلاب متحد شدند اما مردم ایران به تنهایی ایستادند و تهدید را به فرصتی بزرگ برای پیشرفت تبدیل کردند و اکنون همه دستاوردها و پیشرفت های خود را مدیون دفاع الهی هستیم چرا که هسته اصلی همه چیز است. . پیشرفت دفاع الهی است

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: رزمندگان دفاع مقدس درس های ماندگاری را برای نسل های آینده به یادگار گذاشتند، درسی که نسل آینده آموختند و به خوبی از آن استفاده کردند و توانستند در عرصه های مختلف دشمن را شکست دهند.

* دهه هفتاد و هشتاد دنیا را از دست آمریکا نجات داد

وی ادامه داد: امروز دهه 70 و 80 ما دنیایی است که آمریکا به دنبال آن است خوردن نجات یافته است و این حاصل درس دفاع الهی است.

نقدی گفت: پس از سقوط امپراتوری شرق، آمریکا خود را تنها قدرت جهان دید و اعلام کرد که همه کشورهای جهان باید تکلیف خود را تعیین کنند و همگی نشستند و مدت ها، آمریکای فرضی. ظالم دنیا بودن، اما بدون تماس حسینیه تهران در اعتراض به آمریکا که با شما نیستیم، جوانان دهه 70 و 80 نگذاشتند این جمله در حد شعار باقی بماند و به دستور امام عمل کردند. میدان در عمل

وی تصریح کرد: قدرت های بزرگ تسلیم آمریکا شدند اما اکنون همه قدرت ها متوجه شده اند که آمریکا آن قدرتی که فکر می کردند نیست و می توان در مقابل آن ایستاد و این درس در دهه 80 و 70 به دنیا داده شد.

ملت ایران امروز یک دفاع مقدس دیگر را تکرار کرد

نقدی با تاکید بر اینکه جوانان ما درس مقاومت و دفاع مقدس را از کتاب ابراهیم هادی و دیگر کتب دفاع مقدس آموخته اند، گفت: امروز ملت ایران با درک خود یک دفاع مقدس دیگر را تکرار می کند و جای بیان آن است. . حماسه های شکل هنری.و با هزار زبان این عظمت را برای نسل جوان توضیح خواهیم داد و برای همه جوامع بشری درسی است.

وی گفت: کتب مقدس دفاع به مردم آموزش مقاومت در برابر نیروهای شیطانی می دهد و باید این کتاب ها در بین مردم ترویج شود.

نقدی با تاکید بر اینکه بسیجیان اکنون حماسه بزرگتری خلق می کنند، گفت: اگر با دست خالی و مظلوم در مقابل دشمن استاد دفاع مقدس هستیم اما اکنون به بالاترین دستاورد نظامی رسیده ایم و دشمن از نظامی ایران می ترسد. تجهیزات.”

*بسیجیان در توطئه اخیر دشمنان را تحقیر کردند

وی خاطرنشان کرد: باید مشخص شود مجرم کیست، بسیجیان و جوانان فداکار این کشور بدون سلاح برای تامین امنیت مردم و کسب و کار در میدان حاضر شدند و خون آنها نشان می دهد کیست ظالم و کی مظلوم. آنها یک تصویر می خواهند. جنایتکار از کشوری بر پایه عدالت به دنیا اما در این توطئه حقارت و معلوم شد که افرادی را تربیت کردند که دانش آموز را در تاریکی به دام می اندازند و او را شهید تاریکی می کنند.

نقدی ادامه داد: بچه مظلوم را در خیابان ایذه به شهادت رساندند و دنیا این صحنه را دید و متوجه شد مجرم کیست؟ آنها در دفاع مقدس از صدام حمایت کردند و امروز هم به دنبال هرج و مرج در کشور هستند.

وی افزود: همانطور که در قرآن تاکید شده است، خداوند متعال دشمنان ما را نابود خواهد کرد احمقچون دشمن از تجربه او در دهه 60 که روزانه 100 نفر در تهران شهید می شد درس نگرفت.

جهان می تواند درک و استقامت را از ایران بیاموزد

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه رشادت امروز بسیجیان زیربنای یک پیروزی بزرگ است، خاطرنشان کرد: جهان می تواند درک و استقامت را از ملت ایران بیاموزد و ملت ایران به همه ثابت خواهد کرد که اسلام است. همیشگی است و هر که مخالف خانواده انقلاب است برخیز، شکست می خورد.

وی ادامه می دهد: دشمن از نسل ما در دهه 80 و 90 می ترسد، زیرا می داند دهه 40 شاه را بیرون کرد، دهه 50 صدام و منافقین را شکست داد، دهه 60 کشور را از صفر به اوج رساند و دهه 70 انقلاب کرد. جنبش.جهانی شد و با شکست آمریکا و داعش دشمن را در منطقه تحقیر کردند و به پیروزی بزرگی دست یافتند و آرزوی بزرگ ملت ایران آزادی فلسطین است و در دهه 80 و 90 در جوانی در بیت المقدس دعا کنند.

انتهای پیام/78023
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید