سنگ تمام هیئت مذهبی فارس در مراسم تشییع سردار شهید اسکندری


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، رئیس شورای هیئات مذهبی استان فارس به منظور تجلیل از هیئت شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر شهید اسکندری، بیانیه ای با این مضمون ارائه کرد:

به نام پروردگار شهدا و صالحین

«و هر که شعائر خدا را گرامی بدارد، از تقوای دلهاست».

با عرض تسلیت فرارسیدن عاشورای حسینی علیه السلام و به امید قبولی تسلیت صمیمانه آن عزیزان.

بدینوسیله از فعالیت هیئات و تشکل های مذهبی در راستای اقامه شعائر دینی و به ویژه سنت باشکوه عزاداری در دهه اول ماه محرم قدردانی نموده و از خداوند منان توفیق آن را خواستارم.

بی شک زحمات ارزنده مسئولین هیئات مذهبی، سخنرانان و مبلغان دینی، شیفتگان اهل بیت علیهم السلام و مردم همواره در صحنه تشییع و تجلیل از پیکر مطهر شهید حاج حاج حسینی حضور دارند. عبدالله. اسکندری، فرمانده بی سر دفاع اهل بیت علیهم السلام، حتی خودشان هم روی تجهیزات خودشان کار می کردند. دست اندرکاران مراسم پذیرایی و کسانی که به همراه اعضای هیئت در این مراسم شرکت کردند، این مراسم را با شکوه و اصیل بیشتر کردند.

مسلم است که حسین(ع) امروز این حضور و این اقدام هیئت ها در شهر شیراز را فراموش نخواهد کرد و در پرونده آنها قرار می گیرد و انشالله مرجعی برای وساطت در این امر خواهد بود. شهید بزرگوار از کسانی که در این مراسم شرکت کردند. در این راستا از همه عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

انتهای پیام/ س
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید