سوله و پارکینگ خوب سراغ دارید؟


سایبان ها و سوله های نور سازه هایی با اشکال هندسی متفاوت و متناسب با نوع محل ساختمان، زیبایی و استحکام در عین حال می باشند. با اجرای سایبان های پارکینگ سرپوشیده UPVC PolyUpan می توانید وسیله نقلیه خود را در برابر عوامل طبیعی مانند برف، باران، تگرگ و همچنین عوامل غیرطبیعی مانند سقوط اجسام، مصالح ساختمانی و فضولات پرندگان محافظت کنید. برای اجرای سایبان ماشینی که بتواند در برابر برخورد، باد و طوفان مقاومت کند به یک سازه فلزی مستحکم نیاز است.سقف پارکینگ با روکش UPVC PolyUpan یکی از متداول ترین سازه های مورد استفاده است که در دهه گذشته مورد استفاده عموم قرار گرفته است. به طور خاص استفاده می شود.

ویژگی های اساسی سایبان پارکینگ چیست؟

این سازه ها به دلیل وزن و حجم مناسب حداکثر ایمنی و حفاظت را از خودروی شما ارائه می کنند. همچنین این کانکس ها در ابعاد، اندازه ها و ارتفاع های مختلف برای انواع خودروها با صرف زمان کم قابل نصب می باشد.


شرکت پلی یوپان (پوش گستران ایده توپار) طراح و مجری انواع سایبان و پارکینگ شخصی و اداری و تنها تولید کننده کانکس کولر آبی یو پی وی سی مفتخر است که خاطره خوشی را به تمامی هموطنان عزیز هدیه دهد.کشور با ضمانت رسمی و تجربه ارزشمند .

پولی یوپان طراح و مجری انواع سایبان و پارکینگ شخصی و اداری می باشد

برای مشاوره یا خرید به آدرس سایت شرکت پلی آپان مراجعه کنید یا با شماره تلفن 33840480 یا 09122462798 تماس بگیرید.
همچنین تمامی کاتالوگ های تولید انواع سایبان خودرو، سایبان پارکینگ، سوله نوری، سایبان کولر و … در سایت رسمی پلی آپان (بهترین ایده پخش کن) موجود است.

کانال رسمی آپارات پلیوپان: https://www.aparat.com/polyupan
اینستاگرام پلیوپان: https://www.instagram.com/polyupan
کلید واژه ها:
پلیوپان – سایبان – پارکینگ – سوله – ساخت سایبان – سازه سبک – سایبان پارکینگ – روکش پخش کننده – پلیوپان – سایه بان – سایه بان