شما در عدالت سود سهام دریافت خواهید کرد اگر …


هنوز مشمولانی هستند که در سال های گذشته به دلایل مختلف از جمله مشکل شماره حساب بانکی، سهام عدالت را دریافت نکرده اند، اما بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در صورت رفع این مشکلات، سود سهام عدالت به افراد واریز می شود.

بر اساس بیانیه دو هفته پیش شرکت سپرده گذاری مرکزی، از 49 میلیون سهامدار واجد شرایط، بیش از دو میلیون نفر در سال های گذشته سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند. شماره حساب بانکی آنها را دریافت کنید. آنها. در این راستا تاکنون دو مرحله واریز سود سهام عدالت انجام شده است که در مرحله اول و دوم 307 و 200 هزار نفر مشکل شبکه بانکی معتبر خود را حل کرده و درآمد سالانه خود را دریافت کردند. سال 1398 و 1399.

طبق آمار، حدود یک میلیون و 800 هزار نفر از سهامداران سهام عدالت همچنان با مشکل بانکداری معتبر مواجه هستند. شماره نامعتبر، حساب بانکی مسدود شده، راکد بودن، مشترک (دو امضا)، ارز و بلندمدت از مهم‌ترین دلایلی هستند که مانع از واریز درآمد سهامداران به حساب‌هایشان می‌شوند. بر این اساس، محمود حسنلو، معاون توسعه فناوری و نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه اوراق بهادار (سمات) به پایگاه خبری سازمان بورس گفت: سهامداران عدالت نگران سود سال های گذشته خود نباشند. اما امیدواریم این قبیل سهامداران هر چه سریعتر مشکل شماره شبای بانکی معتبر خود را مرتفع کنند تا شرکت تا نیمه تیرماه سال جاری سود سال 1398 و 1399 خود را پرداخت کند.

بر اساس این گزارش، مشمولان سهام عدالت که هنوز شماره شبای بانکی معتبر خود را تصحیح نکرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) که در مرحله پرداخت های آتی به شرکت سپرده گذاری مرکزی است، ثبت نام و احراز هویت کنند.