شورش مردم در شهرهای مازندران برای مبارزه با استکبار + فیلم


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مردم بصیر شهرستان بابل با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 آبان مشت محکمی به آمریکا زدند و اعلام کردند که تا پایان در انقلاب اسلامی خواهند ماند.

دانشجو، زن، مرد، پیر و جوان به میدان آمدند تا استکبار جهانی را درک کنند که با فتنه گری در کشور نمی توانند آنها را از صحنه حذف کنند و به اهداف شوم خود در ایران اسلامی برسند.

سیزدهم آبان امسال با سال های گذشته متفاوت است چرا که با وجود حفظ روحیه سربلندی مردم این شهر، اغتشاشات اخیر نیز خون تازه ای در این خیابان دمیده است و با عزمی قوی تر به میدان آمده اند. و با حضور امروز خود اعلام می کنند؛ این حضور، تکمیل حجتی است برای کسانی که با توهم در اطراف نظم آشوب و آشوب قدم می زنند.

در شهر نوشهر امروز 13 آبان روز ملی رویارویی با غرور جهانی دوباره همه مردم نوشهر از پیر و جوان و زن و مرد آمدند تا نفرت و خشم خود را از جهانیان ابراز کنند. استکبار بخصوص آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین الملل و اعلام شود.

مردم استان نوشهر نیز مانند سایر شهرهای کشور با مشت های گره کرده به دشمنان جمهوری اسلامی نشان دادند که از این فتنه ها هراسی ندارند و پای ارزش های انقلاب اسلامی و رهبرانشان ایستاده اند.

راهپیمایی امروز مردم نوشهر از ساعت 10 صبح از مقابل مسجد جامع آغاز و به سمت میدان آزادی ادامه یافت و سپس تجمع در مصلی امام خمینی (ره) خاتمه یافت.

در حاشیه این راهپیمایی پرچم های آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقابل تکبیر حاضران به آتش کشیده شد.
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید