شکایت رادوشویچ از پرسپولیس به کجا رسید؟گروه ورزش/شهرآرانیوز پس از فسخ نسبی قرارداد بوژیدار رادوشوویچ با پرسپولیس، این بازیکن برای گرفتن حق خود به فیفا شکایت کرد و اعلام شد باشگاه پرسپولیس باید نزدیک به 900 هزار یورو به این بازیکن بپردازد. از آن زمان رادوشوویچ اعلام کرد تا آخرین یورو را از پرسپولیس نگیرد، برای گرفتن این پول با پرسپولیس همکاری نخواهد کرد و البته خبری از تخفیف هم نیست.

با این حال در چند روز اخیر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس از دادگاه CAS خواستار ملاقات حضوری با رادوشوویچ شده است. اگرچه خود رادوشوویچ در واکنش به این خبر صحبتی نکرد و اظهار نظری نکرد اما به نظر نمی رسد رسیدگی به این پرونده در شرایط فعلی جزو اولویت های باشگاه پرسپولیس باشد.

مدیران باشگاه پرسپولیس معتقدند پرونده رادوشوویچ آنها را تهدید نمی کند و دادگاه CAS تصمیم این پرونده را اعلام نکرده است. شنیده ها حاکی از آن است که وقتی دادگاه CAS به صورت رسمی تصمیم خود را در این مورد اعلام کند، باشگاه پرسپولیس نیز وارد عمل خواهد شد. البته ذکر این نکته ضروری است که در نهایت باشگاه پرسپولیس باید خواسته های این بازیکن را برآورده کند و بعید است که در این پرونده برنده شود.