طرفداران مطمئن هستند که ادل بازگشت خود را اعلام کرده است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • آدل ممکن است آخرین آلبوم خود را شش سال پیش منتشر کرده باشد ، اما اکنون طرفداران خواننده فوق ستاره مطمئن هستند که او نکات جدی در مورد بازگشت خود را با یک آلبوم حماسی Adele 30 ارائه کرده است.

  امسال برای طرفداران ادل بسیار هیجان انگیز بوده است عاشقانه بودن او را تأیید کرد با دوست پسر جدیدش ریچ پل. در همین حال، ادل وزن خود را کاهش می دهد روال سفر و ورزش همچنان الهام بخش مردم سراسر جهان است و او با به اشتراک گذاشتن عکس های شخصی در شبکه های اجتماعی در اوایل امسال به مناسبت تولد شخصی اش ، بینندگان را در مورد زندگی او آشنا کرد.

  اکنون ، سالها بعد ، به نظر می رسد که بازگشت مورد انتظار آدل ممکن است نزدیکتر از تصور ما باشد …

  آدل به طور مداوم نکات رمزآلود در مورد آلبوم های جدید آلبوم 0 را رد می کند ، اکنون طرح شبکه های اجتماعی خود را تغییر داده است. خود تصاویر و سرصفحه های نمایه در اینستاگرام و توییتر اکنون مانند آسمان آبی خاکستری هستند و مه مانند ابر روی آن پوشیده شده است.

  ادل همچنین وب سایت خود را تغییر داده و دوباره شایعات بزرگی در مورد پول احتمالی منتشر کرده است. اگرچه چندین ساختمان نمادین در سراسر جهان وجود دارد ، از جمله ساختمان امپایر استیت ، اما نماهایی مرموز “30” در اطراف آنها دیده شده است.

  هنوز هیچ عنوان رسمی در مورد آلبوم جدید احتمالی برنده جایزه گرمی وجود ندارد. با این حال ، آلبوم های قبلی او پس از سن 19 ، 21 و 25 سالگی گفته شد ، به نظر می رسد که 30 به نظر می رسد با الگوی موجود مطابقت داشته باشد.

  و این چیزی است که طرفداران کمی از آن غرق شده اند ، زیرا خود را در رسانه های اجتماعی می آورند تا گمانه زنی های خود را در مورد معنای این پیشرفت جدید برای ادل به اشتراک بگذارند.

  وب سایت او صفر است. است. در حال آمدن # آدل # آدل 30‘، یکی از طرفداران با علاقه نوشت.

  آغاز دوران جدید ادل # Adele30‘، شخص دیگری نوشت ، تعدادی عکس از تغییرات شگفت انگیز اخیر آدل در رسانه های اجتماعی ارسال کرد.

  وقتی شخص سومی موافقت کرد ، نوشت: آدل چیدمان خود را رسما تغییر داد !!! او همه می آید !!! # آدل در حال آمدن است # آدل 30 ‘به

  مشخصات اجتماعی آدل همه به روز شده است. اینجا او می آید. # آدل 30‘، شخص دیگری اعلام کرد.

  یکی از طرفداران خوشحال این احساس را تکرار کرد و نوشت:واقعیه !!!! او می آید من بیرون می روم

  اگر آلبوم Adele 30 در واقع به انتشار برسد ، این چهارمین آلبوم Adele خواهد بود و اولین بار از سال 2015 هنگامی که 25 دوستدار موسیقی مانند Iconic Hello و Send My Love (دوست پسر جدید شما) منتشر شد. این خواننده پنج نامزدی گرمی برنده شده است و او هر کدام را برنده شده است.

  ادل در دوازدهمین فوریه 2017 در پنجاه و نهمین دوره جوایز گرمی در مرکز استیپلز شرکت می کند

  به نظر می رسد شیوه نامگذاری آلبوم او تکامل یافته است زیرا هر عنوان با سن ادل هنگام شروع کار سازگار بود. بنابراین احتمالاً سه سال طول می کشد تا آلبوم بالقوه Adele0 ساخته شود ، اگرچه طرفداران با وجود فاصله بین انتشارات هیجان کمی ندارند.

  ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا روز بعد اعلامیه ای هیجان انگیز از سوی آدل منتشر می شود یا خیر!  دیدگاهتان را بنویسید