عروسی عزادار شد. دعوا به قتل ختم شد!


به گزارش «بامردم» به نقل از فارس، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش اطلاعاتی پلیس، قاتل فراری پس از چند روز متواری با پنج نفر درگیر در درگیری شناسایی و دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان امشب در گفت و گو با رسانه ها گفت: در پی درگیری که منجر به کشته شدن یکی از روستاهای حاشیه بندرعباس شد، بلافاصله گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. تحقیقات میدانی را در این زمینه آغاز کردند.

وی افزود: پس از حضور مسئولان منظر و بررسی های میدانی مشخص شد که پس از مشاجره لفظی دو نفر از ساکنان در مراسم عروسی و عدم ورود بزرگان و مالک حاضر در مراسم برای صلح و سازش بین طرفین، مقتول. همراه با بسیاری دیگر کشته شد.» دوستان وی برای انتقام به جلوی درب قاتل رفتند که در درگیری با ضربات چاقو مجدد قاتل را کشتند و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی و در یک عملیات ضربتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند. وی به مراجع قضائی معرفی و پنج متهم دیگر درگیری روز حادثه طی عملیاتی دیگر دستگیر شدند.

جعفری از عموم مردم و مردم به ویژه معتمدین و سران طوایف که در منطقه نفوذ دارند خواست تا حد امکان از وقوع چنین حوادثی پرهیز کنند و در صورت مشاهده موارد مشابه سریعا وارد موضوع شده و واسطه و استفاده و … . افراد و افراد تاثیرگذار. برای جلوگیری از حوادث تلخ نقش خوبی را ایفا کنید.