علم و دانش دانشجویان توطئه های خارجی را خنثی می کند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد که به شرح زیر است.

خدا را شاکریم که با وجود سختی ها و تلخی های دو سال اخیر شاهد حضور شما معلمان عزیز در مدارس بوده ایم و مطمئنا علم و تقوا و شعور انقلابی شما باعث پیشرفت و موفقیت زودتر از موعد خواهد شد.

اتحاد و همدلی معلمان، اولیاء و دانش آموزان در تمامی عرصه ها ستودنی است و با توکل به خداوند و پیرو بیانات مقام معظم رهبری، با مسئولان و تلاش شما عزیزان شاهد رشد و بالندگی بیشتر حوزه آموزش و پرورش خواهیم بود. نهاد بنیادین کشور و علم و دانش و جهاد علمی دانشجویان و دانشجویان شما همراه با معلمان و اساتید همه توطئه های بیگانگان را خنثی می کند.

هر علمی که برای مردم و جامعه مفید باشد ارزشمند است و نمونه عینی آن را در دوران کرونا می بینیم که چگونه علم و عمل اسلام بیماری هولناک را در کشور ما خنثی می کند و اقتدار و عزت و آزادی کشور را به ارمغان می آورد. .

اینجانب سال نو را به تمامی تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای شما آرزوی موفقیت دارم.

ظهور عاجل منجی عالم بشریت و توفیق روزافزون خدمتگزاران نظام مقدس اسلام را خواستارم و یاد و خاطره شهدا، ائمه اطهار، شهدا و ایثارگران را در عرصه تعلیم و تربیت گرامی می دارم.