عکس هایی از ورود خودروی جدید به بازار ایران


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از عصر خودرو، این محصول به گفته سامان فیروزی مدیرعامل کرمان موتور در رده خودروهای مدل بالا در بازار قرار می گیرد.

J7 در رده خودروهای سدان با فرم بدنه فست بک (در صندوق عقب و شیشه عقب مستقل) قرار می گیرد.

تحلیل قیمت این خودرو در بازار چین (16000 دلار تا 20000 دلار) و استراتژی قیمت گذاری کرمان موتور برای دو محصول KMC J7 و S5 نشان می دهد که این خودروی جدید احتمالا بین دو کراس اوور قیمت خواهد داشت و قیمت آن حدودا . 1.250 میلیارد تومان خواهد بود.

J7 از موتور توربو GDi با حداکثر قدرت 172 اسب بخار استفاده می کند و با طول 4780 میلی متر از بزرگترین کراس اوورهای بازار ایران بلندتر است و به دلیل طراحی فست بک می تواند متفاوت باشد. مشتریان به عنوان یک نژاد گزینه.

این خودرو تست ایمنی موسسه بیمه چین (C-IASI) را که بر اساس استانداردهای موسسه بزرگراه آمریکا انجام می شود، گذرانده و سختگیرانه تر از تست CNCAP است.

KMC J7 به فناوری هایی مانند کنترل پایداری الکترونیکی ESP، کنترل کشش TCS، ترمز کمکی هیدرولیک HBA، سیستم کمکی شروع به حرکت در سربالایی HAC، ترمز اضطراری BOS، کنترل فشار داده های TPMS، نگه داشتن خودکار و دوربین 360 درجه مجهز شده است. همچنین در قسمت راحتی این خودرو مواردی مانند کروز کنترل، سنسور باران، ورود و استارت بدون کلید، صفحه نمایش 7 اینچی پشت فرمان، صفحه نمایش عمودی 10.4 اینچی در وسط کنسول، گرمکن و تنظیم برقی برای دیدن صندلی راننده، تهویه مطبوع اتوماتیک و موارد دیگر

طراحی این خودرو بر اساس سنت قدیمی سازنده استودیو جک در ایتالیا ساخته شده است و دانیله گالیونه (طراح بیرونی – طراحی آلفارومئو) و جیانکارلو کونسیلیو (طراح داخلی – طراحی سابق لانچیا و مازراتی) مسئولیت شکل دادن به آن را بر عهده دارند. خودروهای متفاوت و خلق این طراحان ایتالیایی باید به عنوان یک خودروی ممتاز (در مقایسه با خودروهای موجود در بازار و وضعیت اقتصادی کشور) به بازار ایران عرضه شود.