فردا صدای ایران علیه اغتشاشگران بلند می شود/ نماز جمعه صحنه رهایی از ضدانقلاب و نیت بد مردم است.


اخبار مسخره؛ سردبیران استانی: در روزهای اخیر مشاهده صحنه های ناراحت کننده از حضور اغتشاشگران در برخی شهرها، ایجاد بلاتکلیفی و هتک حرمت به حجاب و قرآن کریم، دل مردم را به درد آورده و تحت تاثیر امواج دشمنان مرگ قرار گرفته اند. مرحوم امینی.

تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی در برخی مناطق و ایجاد شعارهای مضر علیه مقدسات و حجاب و ولایت از دید مردم گناهی نابخشودنی است و رسانه های معاند نیز سعی در تحریم حقیقت و ارائه روایت دیگری از آن دارند. .

مردم بار دیگر شور و غیرت دینی خود را برای پاسداری از اهل بیت علیهم السلام، نظام حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و ارزش های دین به کار گرفتند. .

راهپیمایی مردم استان تهران در محکومیت اقدامات اخلالگرانه اخیر/ روز جمعه; دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در پی اقدامات اخیر نقض قوانین و توهین برخی عناصر که با آتش زدن مساجد و هتک حرمت حجاب خود را به عتبات عالیات قرآن فروختند. از زنان میهن اسلام، مردم استان تهران این اعمال ظالمانه روز را محکوم می کنند و روز جمعه 10 مهرماه بعد از نماز جمعه در شهر تهران راهپیمایی می کنند و این مراسم از دانشگاه برگزار می شود. تهران به سمت میدان انقلاب و همچنین در تمامی شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

از مردم بصیر و انقلابی استان تهران دعوت می شود با حضور پرشور، مقتدرانه و ضد دشمن خود در راهپیمایی ها بار دیگر بصیرت مثال زدنی و سربلند خود را نسبت به آرمان های شوم انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان نشان دهند.

مردم تبریز فردا علیه متخلفان راهپیمایی می کنند

بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، این راهپیمایی بعد از نماز جمعه از مصلی تا میدان ساعت تبریز برگزار می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ضمن محکومیت ساختارشکنی ها و اهانت های اخیر به قرآن کریم از مردم شریف و همیشه حاضر در صحنه استان می خواهد که با حضور در این راهپیمایی حرکت اغتشاشگران را محکوم کنند.

راهپیمایی مردم اصفهان در محکومیت اهانت های اخیر/ فریاد بصیرت انقلابی از نیمی از جهان طنین انداز شد

طراحی اتاق فرماندهی و پشت صحنه این حرکت شیطانی و تداوم سیاست های عمیق ضد اسلامی ائمه خیانت، ریشه در دستگاه های جاسوسی صهیونیست ها و ماجراجویی مستکبران بر دولت ها و بازیگران آنها دارد. در میدان و محافل وابسته به آنها و عوامل کوردل و سیه در این توطئه شوم و نفرت انگیز که در راه است تلاش بیهوده دشمن برای انتقام از حماسه اربعین و همچنین تلاش مخالفان خارجی و داخلی برای تضعیف جایگاه ایران در سازمان ملل همزمان با سفر رئیس جمهور محترم.

مردم پرشور اصفهان همگام با مردم سراسر کشور در محکومیت این اقدام شوم پس از نماز جمعه این هفته (اول مهر 1401) نفرت خود را از اقدامات وحشیانه برخی مزدوران اعلام کردند و خشم و بیزاری خود را از انهدام دشمن و تجمع وحدت بخش..

این راهپیمایی از مصلی نماز جمعه اصفهان تا چهارراه فرایبورگ برگزار می شود و مردم انقلابی اصفهان با راهپیمایی این حرکت را محکوم خواهند کرد.

تظاهرات مردم ایلام در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد

در پی اعمال خشونت آمیز و اهانت به مقدسات، ارزش های اسلام و انقلاب مزدوران مزدور، فردا جمعه 10 مهر 1401 پس از اقامه نماز دشمن در سراسر استان تظاهرات مردمی برگزار می شود.

این مراسم در مرکز استان (شهر ایلام) از محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تا چهارراه مادر برگزار می شود.

راهپیمایی مردم خراسان شمالی علیه اغتشاشات

مردم خراسان شمالی فردا در واکنش به تخلفات اخیر پس از اقامه نماز به سوی تمامی مصلی های نماز جمعه استان راهپیمایی می کنند.

در مرکز استان نیز نمازگزاران از مسجد بجنورد به سمت میدان تجاری راهپیمایی می کنند و در تمامی شهرستان های استان نیز موکب های مشابهی برپا می شود.

راهپیمایی مردم سمنان در محکومیت اعمال خلاف اخلاق

با توجه به اقدامات اخیر خلاف آداب معارف و توهین به برخی از عناصر خودشناس به ساحت مقدس قرآن کریم و آتش زدن مساجد و هتک حرمت حجاب بانوان، راهپیمایی در محکومیت این اقدامات وحشیانه در استان سمنان برگزار می شود. همزمان با کل کشور

این راهپیمایی با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه 10 مهر ماه 1401 بعد از اقامه نماز سیاسی – مذهبی جمعه در نقاط مختلف استان سمنان برگزار می شود.

مردم لرستان در برابر هرج و مرج قیام کردند

مردم لرستان که روز گذشته به صورت خودجوش در میدان 22 بهمن خرم آباد تجمع کرده و خشم خود را از تخلفات اعلام کردند، فردا بعد از نماز جمعه به راهپیمایی خواهند پیوست.

در همین راستا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از مردم ولایتمدار همیشه در صحنه استان برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه دعوت به عمل آورد.

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم قزوین برای پیوستن به راهپیمایی ضد اغتشاشات اخیر

راهپیمایی مردم انقلابی قزوین در محکومیت اهانت به مقدسات اسلام، هتک حرمت قرآن کریم و آتش زدن مساجد جمعه اول مهرماه بعد از نماز جمعه از مسجد النبی برگزار می شود. در سبزه میدان. حضور در این راهپیمایی توصیه می شود.

مردم قم اقدامات اخیر خلاف موازین کشور را محکوم کردند

پس از اقدامات ضد هنجاری اخیر و توهین برخی از عناصری که با آتش زدن مساجد و هتک حرمت حجاب زنان در میهن اسلام خود را در ساحت مقدس قرآن فروختند، مردم قم آن را محکوم کردند. اقدامات وحشیانه روز جمعه اول مهرماه پس از اقامه نماز جمعه از میدان جانبازان. آنها به سمت میدان روح الله بیت امام راحل حرکت خواهند کرد.

از مردم بصیر و انقلابی قم دعوت می شود تا با حضور پرشور، مقتدر و ضد خصمانه خود، بصیرت مثال زدنی و غرور آفرین خود را به کسانی که انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان را نمی خواهند نشان دهند.

راهپیمایی نمازگزاران جمعه کرمان در اعتراض به فعالیت های ضد عادی اخیر

در شهر کرمان نیز این تظاهرات فردا جمعه بعد از نماز جمعه از مصلی امام علی (ع) تا میدان بسیج با حضور اقشار مختلف مردم و مردم متدین برگزار می شود. همیشه در صحنه کرمان خشم خود را از تحرکات وحشتناک کشورهای غربی ابراز می کنند. آمریکا و اسرائیل را نشان می دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: این تظاهرات در شهرستان های کرمان نیز برگزار می شود.

انتهای پیام/ ش