فرمانده انتظامی مهاباد مجروح شد


جای خالیجای خالی

ایرنا می نویسد: یکی از پلیس های مهاباد نیز در اغتشاشات امروز هر دو چشم خود را از دست داد.

از آغاز ناآرامی های جدید در مهاباد، 20 پلیس مجروح شده اند.

پس از اغتشاشات در ساعات اولیه امروز در شهر مهاباد که منجر به تخریب اموال عمومی شد، اکنون به حالت عادی و آرامش بازگشته و تجمعی وجود ندارد.

در همین حال فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با تسنیم، گفت: حالم خوب است و در حفظ امنیت مردم نیروی انتظامی این شهرستان محکم و استوار ایستاده ایم.

سرهنگ محمد توحیدی با رد برخی گزارش ها مبنی بر مصدومیت شدید در اغتشاشات جاری در این شهرستان، گفت: جراحت جزئی در ناحیه سر است که موضوع خاصی نیست و در اجرای این طرح قوی و قوی هستیم. قانون در سیستم شهری. برای حفظ امنیت مردم.”

وی با اشاره به خسارات فراوان برخی اغتشاشگران به اموال دولتی، خصوصی و مردمی افزود: الحمدلله اکنون امنیت خوبی در شهر برقرار است و هیچ گونه مشکل، تجمع و اغتشاش در سطح شهر وجود ندارد و وضعیت در سطح پایینی است. کنترل نیروهای پلیس.”

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد با اشاره به تشویق و نشر اکاذیب در رسانه های معاند درباره این شهر و بحران نمایش وضعیت مهاباد، گفت: امروز شهر کاملا آرام است و خبری نیست. اغتشاشات و تجمعات و تمامی اخبار رسانه های معاند کذب و کذب است و مردم مطمئن هستند که پلیس برای تامین امنیت تلاش نخواهد کرد.