فروش چرم گاو طبیعی خام شیراز


یکی از صادرات غیرنفتی، صادرات پوست گاو است که این روزها مورد توجه تجار قرار گرفته است، زیرا دسترسی آنها به پوست خام آسانتر و بهتر از سایرین است.

چرم گاو خام به دلیل صادراتی که دارد از کیفیت خاص و ممتازی برخوردار است و به همین دلیل از قیمت فروش بالاتری نسبت به سایر چرم های موجود در بازار برخوردار است.

https://aradbranding.com/wp-content/uploads/2022/07/Turdev-Cover-Image.jpg

فعالان در زمینه خام فروشی چرم گاو متنوع ترین چرم های طبیعی، زیبا و مرغوب را تولید کرده اند.چرم خام گاوی به دلیل برتری نسبت به سایر چرم ها رتبه خوبی در صادرات به دست آورده است.چرم محصولی ارزشمند است که در ایران نیز وجود دارد. .و در تمام دنیا معروف است که چرم خام طبیعی گاو چرم است که دباغی نشده و تمام شده باشد. چرم گاو مقاومت بسیار بالایی دارد و حتی در حالت خام زیبایی خاص خود را دارد. برنزه شده ظاهر زیبایی دارد بر خلاف چرم دیگر خشک نمی شود و کمی نرمی و انعطاف پذیری دارد.این محصول در صنایعی مانند کیف و کفش، کمربند، پوشاک، مبلمان و روکش ماشین و … استفاده می شود.

پوست خام طبیعی

بهتر است در مورد اینکه خام طبیعی چیست بیشتر بدانید؟

برای صحبت و دادن اطلاعات در مورد آن باید بگوییم که پوست حیوانات قبل از اینکه دباغی و استفاده شود به آن پوست خام گفته می شود زیرا عمل دباغی روی پوست انجام نشده است.

طبیعی ترین چرم خام در کشور تولید می شود و به عنوان صنعتی بزرگ در کشور شناخته می شود و از بهترین تجهیزات در این زمینه استفاده می شود تا چرم پس از دباغی به چرم درجه یک تبدیل شود و برای صنایع مختلف استفاده می شود. استفاده شده

چرم مصنوعی خام

چرم به طور عمده در دو نوع چرم طبیعی خام و چرم مصنوعی است که نوع طبیعی آن به دو دسته نباتی و حیوانی تقسیم می شود، اما چرم گیاهی بسیار ظریف است و ممکن است توانایی بالایی نداشته باشد اما چرم طبیعی حیوانی بسیار محکم و ضخیم است. بسیار خوب است به همین دلیل از این نوع چرم بیشتر در صنایع استفاده می شود.

دوام، زیبایی، وزن سبک و انعطاف پذیری از ویژگی های مهم چرم طبیعی خام است که در خرید اینترنتی این اجناس برای مشتریان بسیار مهم است و اکثر کسانی که آنها را به فروش می رسانند این اقلام تضمین می کند که مشتری تجربه خریدی راحت را داشته باشد.

پوست خام شیراز

با استفاده از پوشاک و محصولات چرمی می توانید استایلی شیک و جذاب داشته باشید و تحسین دیگران را احساس کنید به همین دلیل تقاضا برای خرید چرم شیراز خام بسیار افزایش یافته است و افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از آن دارند.

یکی از مهم ترین ویژگی های چرم طبیعی این است که دوام و ماندگاری بالایی دارد و می توان سال ها از آن استفاده کرد.

قیمت پوست خام در شهرهایی مانند شیراز تایید و تعیین می شود و قیمت این محصول توسط کارشناسان و تولیدکنندگان تعیین می شود و در نتیجه می توانید قیمت روز پوست خام را مستقیماً به مراکز معروف و با مراجعه به نمایندگی ها جویا شوید. ، می توانید قیمت روز را دریافت کنید. اطلاع رسانی در مورد محصولات

پوست خام شیراز

لیست قیمت پوست خام شیراز توسط شرکت های تولیدی در سراسر کشور ارائه می شود و مشتریان و خریداران می توانند انواع محصولات را از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کرده و سپس محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند.

متقاضیان و خریداران عمده چرم خام کرج می توانند به صورت مستقیم این محصولات را خریداری کرده و با خرید این محصول بدون واسطه، قیمت نهایی محصول را کاهش داده و با حذف سودجویان، هزینه تهیه محصول مورد نیاز را کاهش دهند.

بازارهای موجود در سراسر کشور بهترین نوع پوست خام طبیعی یزد را ارائه می دهند و متقاضیان می توانند قبل از خرید محصولات مورد نظر خود را از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کرده و سپس بر اساس بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اند، محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند.