فلسفه هر بیمار یک مسابقه کتاب باز است


من به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، ارزش این را دارد که نمودارهایی را روی دیوار نشان دهم و سایر مراجع را در دست داشته باشم که مرا به یاد روش های موفق و فرایندهای استاندارد برای استفاده از مکمل های غذایی کامل ، و زمان استفاده از آنها می اندازد.

آیا تا به حال خواسته اید همه چیزهای مهمی را که در این سالها آموخته اید به خاطر بسپارید؟ میدونم دارم! به عنوان مثال ، من تصور می کنم که حداقل از برخی از تمرین کنندهانی که در سمینار من شرکت کردند باید پرسید که با فرا رسیدن دوشنبه چه چیزی را فراموش کرده اند. فقط صدای آنها را می شنوم: “یاد دکتر می افتم Keppel در مورد چگونگی بررسی دریچه iliocecal و رفع هر گونه مشکل صحبت می کند ، اما من نمی توانم به یاد داشته باشم که مکمل فرایند استاندارد به چه چیزی کمک می کند!

به همین دلیل من با کمک من و برخی افراد با استعداد این کار را کردم برگه تقلب ICV و راهنمای نقطه سریع MRAبه استفاده آسان ، دسترسی آسان و استفاده آسان هنگام کار با بیماران ، این راهنماهای ارزان قیمت در اتاق های درمان همه ارائه دهندگان که سعی می کنند در کمک به بیماران خود کارآمدتر باشند ضروری است.

این دو منبع اساسی چگونه می توانند برای هر عملی مفید باشند:

  • این راهنماها را در هر خانواده نگه دارید تا دیگر مجبور نباشید از اتاق به اتاق فرار کنید تا اطلاعات مورد نیاز خود را بیابید.
  • فضای دیوار به اندازه کافی کوچک است که در صورت داشتن درجه یک به راحتی در قفسه ذخیره می شود.
  • مناسب برای سفر.
  • آنچه را که نیاز دارید به سرعت ، در مواقع نیاز پیدا کنید.

در حقیقت ، با داشتن اطلاعات بسیار مهم در دستان شما ، دیگر لازم نیست نگران جزئیات جزئی باشید. آن فضای خاطره انگیز را برای تولد مادر ، شماره تلفن دوست دخترتان یا هر عکس از آخرین دور یا گلف خود بگذارید.

این ایمیل را از متخصص تغذیه ، پیج کلی ، MSACN ، CNS دریافت کردم:

“من از دکتر کپلز استفاده می کنم برگه تقلب ICV و پوسترهای مرجع MRA بیشترین استفاده را در عمل من دارند. پوستر MRA به طور خاص در دفتر من در بالای رشته پزشکی من آویزان است و من دکتر هستم. من از زمان ادامه کلاس با K. یادداشت های اضافی را اضافه کرده ام. من اخیراً یک بیمار را که سه سال بود ندیده بودم ، آورد ، او نمی فهمید چرا نمی تواند بدون داشتن یبوست ، نفخ ، رفلاکس بیشتر غذا بخورد. من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد ، اما او در لمس دریچه ایلوسیکال درد داشت. من محصولات توصیه شده توسط این راهنما را دنبال کرده ام و با جویدن کلروفیل درد کاهش یافته است. فردای آن روز با من تماس گرفت و گفت: “از شما متشکرم که این کار را انجام دادید ، ما خوش شانس هستیم که شما را در این جامعه داریم.” او به آرامش خود ادامه می دهد و دوباره شروع به احساس خود می کند. داشتن آن در یک محفظه شفاف در زمینه درمانی من ، مرا به یاد چیزهایی می اندازد که وقتی مطمئن نیستم چه اتفاقی برای بیمارم می افتد ، باید به خاطر بسپارم. در ابتدای تمرین ، از استفاده از ورق های تقلب برای پیدا کردن اطلاعات خجالت می کشیدم ، اما متوجه شدم که بیماران من از شفافیت من قدردانی می کنند و درک می کنند که من نمی توانم همه چیز را بدانم / به خاطر بسپارم. این ابزار از دکتر KK یک دارایی ارزشمند برای دفتر من است.

دریافت ایمیل از تأمین کنندگان در مورد اینکه چگونه این محصولات درمان بیماران خود را بهبود بخشیده است بسیار رضایت بخش است. من مطمئن هستم که برگه تقلب ICV و راهنمای نقطه سریع MRA همین امر برای تمرین شما در دفتر شما نیز مفید خواهد بود.

عکس از IStock / jacoblund (اصلی).

دکتر لاول کپل

دکتر کپل در سال 1983 پس از اخذ مدرک کاردانی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان ، مدرک دکترای خود را از کالج لوگان کایروپراکتیک دریافت کرد. وی در سال 1999 ، مستقیماً توسط بنیانگذار برنامه ، دکتر ، در تکنیک عصبی-احساسی مجوز گرفت. اسکات زیر نظر واکر تحصیل می کرد. او آموزشهای مختلف دیگری از جمله داروهای گیاهی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه مداوم را فرا گرفته است.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینارها ، کتابها یا مجلات وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کرده یا اطلاعات بیشتری را در اختیار آنها قرار دهد که می تواند مستقیماً به یک درمان م effectiveثر ترجمه کند. او از منظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های دقیقی می کند.

اخیراً دکتر کاپل سمینارهای مربوط به ضایعات فرآیند استاندارد را تدریس کرده است. او تبدیل به یک متخصص داخلی کایروپراکتیک شده است و به عنوان مربی برای سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه بزرگ دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت وی در DoctorKeppel.com مراجعه کنید یا مستقیماً با او تماس بگیرید [email protected]به

دکتر لاول محصول لوول کاپل استدیدگاهتان را بنویسید