فیلم جدید اسکورسیزی وارد فصل جوایز 2022 نمی شود – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین ، فیلم جدید مارتین اسکورسیزی که در آن با لئوناردو دی کاپریو دیدار می کند، سال آینده اکران می شود.

به این ترتیب یکی از مهم ترین فیلم های سال این بار در مسابقه اسکار قرار نخواهد گرفت.

این درام وسترن با بازی جسی پلمونز و رابرت دنیرو بر اساس فیلمنامه ای از اریک راث برگرفته از کتاب پرفروش “قاتلان ماه گل: قتل های اوسیج و تولد اف بی آی” ساخته شده است. در مورد داستان واقعی یک سری قتل در ایالت اوکلاهاما در سال 1920. به دنبال کشف نفت در زمین های قبیله سرخپوستان اوسیج.

از ابتدا قرار بود این فیلم در سال 2023 اکران شود. اما پس از اتفاقات اسکار امسال و حضور ویل اسمیت روی پرده، بحث اکران این فیلم در ماه نوامبر مطرح شد. 100 قرار بود جایگزین درام برده داری Emancipation، یکی دیگر از تولیدات بزرگ اپل با بازی ویل اسمیت شود و اکران این فیلم تا سال آینده به تعویق افتاده است.

یکی از ویژگی های اسکورسیزی صرف زمان زیاد و پروسه سخت تدوین فیلم هایش است که توسط شریک همیشگی اش تلما شون میکر انجام می شود. اگرچه فیلمبرداری «قاتلان ماه گل» در سپتامبر 2021 به پایان می رسد، اما این فیلم که برای ساخت آن 200 میلیون دلار هزینه شده است، به موقع به این فصل اسکار نمی رسد. در حال حاضر گفته می شود که این فیلم قصد دارد اولین جشنواره بزرگ خود را در سال ۲۰۲۳ به نمایش بگذارد که همان جشنواره فیلم کن است.

اپل برای اولین بار با «کودا» اسکار بهترین فیلم را دریافت کرد و امسال امید بیشتری به فصل جوایز دارد، از جمله فیلم «چاچا واقعی صاف» برنده جشنواره فیلم ساندنس و انیمیشن «لوک» و غیره. . فیلمی با بازی جنیفر لارنس. ساخته و کارگردانی پیتر فارلی و تهیه کنندگی آلفونسو کوارون.

منبع: مهر