فیلم «قرار ولی» به آخرین اکران 3.3 میلیارد تومانی بهروز شعیبی از گیشه رسید.


گزارش کردن شهرآرانیوزفیلم سینمایی «بدون قرار» به کارگردانی بهروز شعیبی که برای اولین بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، از 28 خرداد 1401 اکران شد و تاکنون بیش از 3 میلیارد تومان فروش داشته است. اکران این فیلم اوایل پاییز به پایان می رسد.

این فیلم در جشنواره فیلم فجر با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد و در نهایت با وجود نامزدی در 6 رشته موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین صدا و بهترین فیلم از منظر ملی شد.

فیلمی که

فیلم «بدون قرار قبلی» با بیش از 5000 نمایش و 309 سالن به فروش بالایی دست یافت، فیلمی که با موضوع بازگشت مهاجران به ایران ساخته شده و با الگوی ملی دینی سعی در ارائه نگاهی عرفانی و شاعرانه به جهان دارد. کشور.

«بدون وقت قبلی» پنجمین فیلم سینمایی بهروز شعیبی است که فیلمنامه آن را فرهاد توحیدی و مهدی تراب بیگی با نگاهی به یکی از داستان های مصطفی مستور نوشته اند.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صبری، حامی ترابی، صابر ابر بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم با نگاهی به یکی از داستان‌های مصطفی مستور نویسنده معاصر ایرانی نوشته شده است و او داستان جدیدی از روابط انسانی خلق کرده است.

فیلمی که

خلاصه داستان “بدون قرار”

در خلاصه داستان فیلم «بدون قرار» آمده است: داستان فیلم درباره دختری به نام یاسمن است که پس از سال ها به دلیل فوت پدرش به ایران بازمی گردد. پسرش اوتیستیک است و همین امر سفر را برایش سخت می کند. یاسمین پدرش را نمی شناخت و میراثی که پدرش برایش به جا گذاشت او را شگفت زده کرد. اقامت کوتاه او در زادگاه پدرش و ملاقات با کسانی که پدرش را می شناختند، او را به درک جدیدی از انسان و مفهوم مرگ سوق داد.

برخی از بازیگران فیلم عبارتند از: مدیر پروژه: علیرضا رضاداد، نویسنده: فرهاد توحیدی، مهدی تراب بیگی، مدیر پروژه: محمدحسین انصاری، مشاور پروژه: بهزاد هاشمی، مدیر تولید: امیر نشاط، مدیر فیلمبرداری: محمد حدادی، دستیار اول فیلمبرداری: احمدرضا گودرزی، تدوین: عطا مهراد، تصویربردار: امید صالحی، صدابردار: عباس رستگارپور، طراح صحنه: کیوان مقدم، طراح صحنه و لباس: هدی میرزایی، طراح گریم: فاطمه کمالی.

زهرا کمالی، مدیر خرید: محمود کریمی، معاونت تولید: کاظم نامی، جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابک، جلوه های ویژه رایانه ای: میلاد فرج الهی، سرپرست گروه کارگردانی و دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: اشکان سپهر، صحنه منشی: غزل رشیدی، مشاور تهیه کننده: ایزدمهر آفرین، مشاور رسانه ای: مهرداد معظمی.

منبع: میزان