قابلیت ارسال مجدد پست های اینستاگرام در حال آزمایش است


عملکرد Repost در اینستاگرام به کاربر این امکان را می دهد که پست های دیگران را بازنشر کند. این عملکرد مشابه ریتوییت در توییتر است.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، قابلیت Repost در اینستاگرام در مرحله تست است و با کمک آن می توانید پست های دیگران را در صفحه خود منتشر کنید. به زودی تست آن با کمک بسیاری از کاربران آغاز می شود و در صورت تایید برای عموم منتشر می شود. نماینده متا در ایمیلی به TechCrunch در مورد این ویژگی گفت: “در حال حاضر در حال بررسی امکان اشتراک گذاری مجدد پست ها در فید هستیم. به این ترتیب کاربر پست هایی را که بیشتر با روحیه خود مطابقت دارد منتشر می کند. نسخه اصلی سازندگان نیز اعتبار زیادی برای این ویژگی دریافت می کنند و به زودی با تعداد کمی از کاربران تست خواهد شد.

مت ناوارا اولین فردی بود که این ویژگی جدید را در اینستاگرام دید و همچنین تصویری از آن را به اشتراک گذاشت. در عکس مشخص است که بخشی به نام Repost به قسمت پروفایل کاربر اضافه شده است. احتمالاً این تب بالای نمایه کاربر شامل تمامی پست های منتشر شده در این قسمت خواهد بود. هنوز اطلاعات دقیق تری درباره این ویژگی و زمان عرضه عمومی آن منتشر نشده است. تاکنون کاربران قادر به ارسال مجدد پست برای سایر کاربران نبوده اند و این امر تنها در سایر اپلیکیشن ها امکان پذیر است. در حال حاضر فقط پست های دیگر کاربران در استوری قابل نمایش است. اما ویژگی جدید امکان انتشار مجدد آن در فید را فراهم می کند.

با توجه به اینکه متا از ارسال پست استوری آگاه است یا اینکه کاربران از طریق اپلیکیشن های دیگر برای یکدیگر پست ارسال می کنند، سعی می کند راه بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد. اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی هنوز در دسترس نیست. شاید وقتی وارد مرحله تست شد، اطلاعات بیشتری منتشر شود.