قهرمان پارالمپیک: هدف دشمن ناامنی و تجزیه ایران است/ از مصیبت فقط کشور و مردم آسیب می بینند


سعید افروز گفتما میرویم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره قهرمانی در این مسابقات محل پری مراکشی گفت: مسابقات سطح بالایی است و در رشته پرتاب نیزه من قهرمانان جهان و پارالمپیک حضور دارند و خوشبختانه مدال طلا را کسب کردم. با اینکه رکوردم از پارالمپیک توکیو کمتر بود، اول شدم. در پرتاب وزنه و حتی شرکت هم می کنم جوان در این ماده یک ساعت تمرین داشتم، مدال برنز گرفتم.

وی در خصوص مسابقات آتی گفت: مسابقات اواخر بهمن ماه برگزار می شود مترسک امارات در رتبه بعدی قرار دارد و پس از آن باید در مسابقات جهانی فرانسه در تیرماه سال آینده شرکت کنیم. هدف اصلی من این مسابقات است که باید مدال بگیرم.

قهرمان پارالمپیک درباره فضای ایجاد شده در کشور گفت: از اول انقلاب گروه خاصی هستند که می خواهند در ایران زندگی کنند. نه برای ایجاد امنیت و هرج و مرج که خوشبختانه هر بار شکست خوردند. مردم باید درک داشته باشند و به خاطر هدفشان وارد بازی این افراد و گروه ها نشوند عدم قطعیت و تجزیه ایران

افروز با تاکید بر اینکه برخی سلبریتی ها این گرفتاری ها را ترویج می کنند، خاطرنشان کرد: اگر وحدت خود را حفظ کنیم هیچ کاری نمی تواند انجام دهد. اگر کسی از این شورش ها حمایت می کند، معلوم است که دستورات آنها از کجا آمده است. البته آنها از چنین رفتارهایی سودی ندارند و فقط به کشور و مردم آسیب خواهند رساند.

وی با اشاره به اینکه احتمال تکرار چنین اتفاقاتی در آینده وجود دارد، بیان کرد: باید با هم همکاری کنیم چرا که دشمنان خارجی و داخلی و خارجی واقعا دوست ندارند وحدت و اتحاد ما را ببینند. در واقع دشمنان به فکر مردم ایران نیستند و به دنبال این هستند که کشور ما به جایی که می خواهد نرسد.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید