قیمت هواکش اسپلش پرورش ماهی تک فاز


چگونه پمپ هوادهی پاشش تک فاز درجه یک را تشخیص دهیم و آن را با قیمت مناسب از کجا تهیه کنیم. اگر به دنبال پمپ هوادهی هستید، ابتدا باید با ویژگی های این پمپ آشنا شوید. پمپ های هوادهی برای اکسیژن رسانی بهتر در استخرها و استخرها ساخته و نصب می شوند و از این پمپ ها برای گردش بهتر آب نیز استفاده می شود.

پرورش دهندگان ماهی برای استخرهای خود واقعا به این پمپ ها نیاز دارند باید با توجه به ظرفیت آب استخر و اندازه ماهی پمپ مناسبی را انتخاب کنند. این پمپ ها در انواع و مدل های مختلف تولید می شوند. بمب های ایرانی و ایتالیایی بهترین نوع بمب هستند.

باد چیست؟ اختلاط اکسیژن محلول با آب و هوا برای ایجاد تعادل بین نسبت اکسیژن و آب در حوضچه هوادهی به این عمل گفته می شود. این عمل برای رسیدن به اکسیژن مورد نیاز ماهی ضروری است. پمپ های هوادهی اسپلش این عمل را انجام می دهند. برای پرورش ماهی در استخر باید از محصول صنعتی استفاده کرد زیرا آب حوض ساکن و راکد است. قیمت این پمپ ها به نکات زیادی بستگی دارد و آن میزان قدرت موتور و تولید اکسیژن و هوادهی است.

C:\Users\pc1\Downloads\Logo (7).jpg

این نوع محصولات به دلیل کارایی بالا قابل فروش و تحویل به تمامی فروشگاه های کشور می باشد. علاوه بر این، سایت هایی نیز برای فروش چنین دستگاه هایی طراحی شده اند.

خریداران گرامی می توانند برای خرید این دستگاه ها ابتدا به سایت های فروش خود و همچنین سایت آراد برندینگ مراجعه کنند سپس با مشاهده دقیق محصولات موجود در سایت نوع دستگاه مورد استفاده خود را انتخاب و سپس سفارش را به صورت در اسرع وقت تحویل درب منزل

امروزه نحوه خرید از طریق سایت بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته و بستر بسیار خوبی برای ساخت محصولات می باشد.

دستگاه هواده پرورش ماهی

هنگام پرورش ماهی با تراکم بالا، میزان اکسیژن موجود در آب کاهش می یابد و زمانی که نور خورشید زیاد باشد و فتوسنتز انجام شود، میزان اکسیژن موجود در ماهی کافی نیست.

اصولاً برای جبران مقدار اکسیژن موجود در استخر از هواکش برای پرورش ماهی استفاده می شود. این ابزار در اعماق مختلف استفاده می شود و پاسخ خوبی برای جبران این عمل است.

C:\Users\pc1\Downloads\Logo (8).jpg

در زیر چند نمونه از مزایای هواده اسپلش برای پرورش ماهی آورده شده است:

موتور نصب شده روی آن ضد آب بوده و آب وارد آن نمی شود.

این نوع فن ها همیشه کار می کنند، اما چون موتور آنها داخل آب است، سیستم خنک می شود و این دلیل کاهش این دستگاه است.

با توجه به کارایی بالای این دستگاه ها، با پاشیدن آب به هوا از ورود گازهای سمی مانند آمونیاک، دی اکسید کربن و سولفید هیدروژن به آب جلوگیری می کند و در عوض مقدار زیادی اکسیژن به آب آزاد می کند. به سمت استخر

قیمت پمپ باد اسپلش

برای خرید پمپ باد اسپلش با قیمت مناسب می توانید به این سایت مراجعه کنید. میزان قدرت موتور برای مکیدن و پرتاب آب از پایین به بالای حوض مهم ترین فاکتور قیمت گذاری برای پمپ های هوادهی است که البته مواد اولیه تشکیل دهنده موتور نیز از دیگر عوامل است. علت. فولادی که استفاده می کند و مقاومت آن نیز برای پمپ های اسپلش با کیفیت درجه یک مهم است، تمام این نکات رعایت شده است، هر قیمتی برای این مدل از پمپ ها ارزش و قابل پرداخت است.

پمپ های هواده مدل های زیادی دارند پس باید به اندازه حوض و استخر خود و اندازه ماهی که می خواهید پرورش دهید توجه کنید سپس پمپ مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

C:\Users\pc1\Downloads\Logo (9).jpg

پمپ هوادهی تکفاز اسپلش با قیمت مناسب در این سایت ارائه می شود که این پمپ ها به دلیل کارایی بالا در پرورش ماهی بسیار ضروری بوده و بازار فروش خوبی دارند. صادرات این محصول صنعتی همچنان ادامه دارد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد قیمت فن تکفاز اسپلش می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

پمپ باد در مدل های مختلف با راندمان بالا و قیمت بسیار مناسب را در این سایت مشاهده کنید.