لاغری سریع ران شامل لیپوساکشن و جراحی لیفت لگن و هزینه ها


برای بسیاری ، ساق پا با افزایش سن مشکل ساز می شود ، در حالی که دیگران متوجه می شوند که پس از کاهش وزن ، ران ها رژیم می گیرند و بازی مقاوم هستند. می تواند سلول های چربی باشد ، سلولیت و پوست اضافی در ران تجمع می یابد و باعث می شود افراد سنگین تر ، مسن تر و تناسب اندام بیشتری نسبت به آنها داشته باشند. پوست نازک ران می تواند افراد را از ظاهر خود آگاه کند. در حالی که برخی از افراد از طریق ورزش های سنگین و رژیم غذایی سالم نتایج خوبی می گیرند ، برخی دیگر دچار مشکل می شوند یا حتی نمی توانند در ران های خود قرار بگیرند. خوشبختانه جراحی پلاستیک به شکل جراحی لیفت لگن یکی از دو راه حل ایده آل احتمالی است. تزریق چربی پیشنهاد. بلند کردن ران یک راه عالی برای رسیدن به ران های سفت تر و جذاب تر است. این روش به ویژه برای کسانی که مستعد کاهش وزن و افتادگی بیش از حد پوست هستند مفید است. لیفت ران برای حذف چربی اضافی انجام نشده است. اگر پوست دارای خاصیت ارتجاعی خوبی است و می تواند به طور طبیعی با خطوط جدید بدن سازگار شود ، تنها لیپوساکشن می تواند چربی اضافی تجمع یافته زیر پوست را از بین ببرد. در مواردی که قابلیت ارتجاعی پوست ضعیف است ، ممکن است باسن با لیپوساکشن انجام شود.

تکنیک های متعددی برای جراحان وجود دارد که به آنها اجازه می دهد تا عمل لیفت مفصل ران را با توجه به نیاز دقیق هر بیمار انجام دهند. خوب، تزریق چربی ران روشی است که در صورت ایجاد فاصله بین ران ها می توانید از آن استفاده کنید. این روش چربی اضافی را از قسمت داخلی ران خارج می کند و در وسط بالای ران شما فضا می گذارد. با این حال ، اگر در ناحیه ران دچار افتادگی پوست شده اید ، لیپوساکشن ران در درمان آن بسیار بی تاثیر خواهد بود. در این حالت ، تنها چیزی که نیاز دارید جراحی لیفت است. از آنجا که تکنیک بلند کردن ران مناسب ترین روش برای شما است. در نهایت ، بهترین راه برای یافتن روش مناسب برای شما ، مشورت با یک فرد مجرب و یک جراح متخصص است. کارشناسان ما کلینیک تناسب اندام مورد توافق آنها به طور خاص می توانند رویکرد مناسب را برای نیازها و انتظارات شما توصیه کنند. برای دریافت مشاوره یا رزرو نوبت با شماره 02188025350 صدا زدن.

متقاضیان


تزریق چربی ران ها برای بیماران با وزن طبیعی و ثابت که کیسه های چربی اضافی در ران دارند ، مناسب است. این روش برای کسانی که پوست سفت و کشسانی خوبی دارند ، خوب جواب می دهد ، زیرا این روش باعث افتادگی پوست و سلولیت خراب نمی کند. لیپوساکشن ران و جراحی زیبایی ران به طور کلی برای بیمارانی که چین و چروک بیش از حد پوست ران دارند توصیه نمی شود ، زیرا این روش می تواند شدت چین و چروک ها را بدتر کند. کسانی که از افتادگی پوست رنج می برند ممکن است بخواهند به جای آن از لیفت ران استفاده کنند. لیفت ران یک روش جراحی ران است که چربی اضافی پوست را جایگزین می کند و ظاهر ران ها را تغییر می دهد و باعث می شود خطوط ران صاف تر و متناسب تر به نظر برسد. این روش برای بیماران با افتادگی پوست در ران و زانو که در نتیجه کاهش وزن شدید یا جراحی حاملگی ایجاد شده است ، بهترین گزینه است. این معیارها به حفظ ایمنی بیمار در حین عمل کمک می کند و شانس بیمار را برای به دست آوردن ظاهر جدید افزایش می دهد. به طور کلی ، یک فرد واجد شرایط لیفت ران در موارد زیر است:

 • وزن خود را ثابت نگه دارید.
 • سلامت عمومی خوبی داشته باشید.
 • از نظر روحی سالم بمانید.
 • درمان شما انتظارات واقعی دارد.
 • قادر به حفظ رژیم غذایی سالم و ورزش بعد از جراحی مفصل ران برای حفظ نتایج مطلوب باشید.

آماده سازی قبل از عمل


جراح دستورالعمل های قبل از عمل را برای لاغر شدن ران ها ، پاسخ به س questionsالات بیمار ممکن است ، ارائه سابقه کامل پزشکی و معاینه فیزیکی برای تعیین آمادگی بیمار ارائه دهد. قبل از عمل ، جراح از شما می خواهد موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • قبل از عمل جراحی ران ، او به شما گفت سیگار نکشید تا روند بهبودی تسریع شود.
 • از مصرف آسپرین ، برخی داروهای ضدالتهاب و برخی داروهای گیاهی که می توانند خونریزی را افزایش دهند خودداری کنید.
 • صرف نظر از نوع جراحی ، مهم است که بدن قبل و بعد از عمل برای بازیابی ایمنی بدن هیدراته بماند.
 • جراح اطمینان می دهد که بیمار وزن قابل توجهی را برای مدت زمان قابل توجهی حفظ می کند ، زیرا افزایش وزن مجدد می تواند اثرات جراحی مفصل ران را به خطر بیندازد.

روش لیپوساکشن


در یک عمل جراحی تزریق چربی ران ها شکاف کوچکی در داخل ران ایجاد می شود. یک لوله یا کانول کوچک در داخل ران وارد می شود تا چربی اضافی برداشته شود. چربی داخل ران دارای فیبر بسیار کمی است و خاصیت ژله نرم دارد که مکیدن آن را آسان می کند. میکروکانولها به قطر 1.5 تا 2.8 میلی متر معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند زیرا چربی بیشتری را دفع می کنند. لوله های قطر بزرگ تمایل به ایجاد بی نظمی در سطح دارند ، بنابراین جراحان از استفاده از آنها اجتناب می کنند.

جراحی لیفت ران


دو روش لیفتینگ ران در جراحی زیبایی ران وجود دارد:

بالا بردن وسط (داخلی) ران

برشی در ناحیه کشاله ران ایجاد می شود و چربی و پوست اضافی داخل ران برداشته می شود. تزریق چربی نیز ممکن است گنجانده شود ، اما نه همیشه ، بسته به نیازهای شخصی بیمار. ناحیه کشاله ران در نزدیکی زانو تغییر شکل می دهد و این روش برای ران دیگر نیز تکرار می شود.

لیفت جانبی (خارجی) ران

این یک روش پیچیده تر است که معمولاً شامل برداشتن باسن و همچنین شکل بیرونی ران و برداشتن بافت بیشتر است. اثرات جراحی بیشتر است و خاصیت ارتجاعی پوست پس از جراحی کاهش می یابد ، بنابراین وزن باید حفظ شود.

نتایج


نتایج بالا بردن و فشردن ران ها بلافاصله پس از عمل قابل توجه است و در نتیجه موقت ، زخم ، تورم و درد در بیمار ایجاد می شود. اگر درد بیمار شدید یا مزمن است ، با جراح خود تماس بگیرید تا دریابید که آیا درد ، بثورات و تورم طبیعی هستند یا نشانه های مشکل هستند. نتایج لیپوساکشن دائمی است ، زیرا از طریق این روش فرد سلول های چربی را به خوبی از بین می برد. اما مانع از افزایش وزن بیمار و عوارض ناشی از افزایش سن به ویژه در سایر قسمت های ران و سایر بافت های بدن نمی شود.

بهبود


جراح در مورد مدت زمان بازگشت بیمار به فعالیتهای عادی با بیمار صحبت می کند. مهم است بدانید که زمان بهبودی افراد بسیار متفاوت است.

دو هفته اول

 • در 10 تا 14 روز اول ، بیمار باید فقط فعالیتهای سبک داشته باشد.
 • این زمان مهم بهبودی است و بیمار باید نسبت به هرگونه علائم عفونت یا بی خوابی هوشیار باشد و فوراً پزشک را مطلع کند.
 • کشش گرانشی و فعالیت هایی مانند راه رفتن ، نشستن و خم شدن می تواند باعث ایجاد تنش در ناحیه اشباع شده شود ، بنابراین بیمار باید حرکات خود را با دقت و داوطلبانه انجام دهد.
 • اگر بیمار در چند روز اول بهبودی فرد بهبودی همراه داشته باشد ، بسیار مفید خواهد بود.

هفته 2 تا 8

 • بیمار ممکن است برای بهینه سازی خطوط ران در ماه اول از لباس فشاری استفاده کند.
 • تورم باید ظرف سه تا پنج هفته کاهش یابد.
 • پس از دو تا سه هفته اول ، بیمار ممکن است رانندگی و پیاده روی را برای ورزش از سر بگیرد ، مگر اینکه این فعالیت ها باعث ایجاد درد نشوند.
 • از بلند کردن اجسام سنگین و دویدن به مدت شش تا هشت هفته خودداری کنید.

خطر


همه روشهای جراحی دارای درجه خطر هستند. برخی از عوارض احتمالی بالا کشیدن و فشردن ران عبارتند از:

 • واکنش های نامطلوب به بیهوشی
 • هماتوم یا سروما (تجمع خون یا مایع در زیر پوست که ممکن است نیاز به برداشتن داشته باشد).
 • عفونت و خونریزی
 • حواس را تغییر دهید
 • زخم ها
 • عکس العمل های آلرژیتیک
 • آسیب به ساختار زیرین
 • نتایج نامطلوب که ممکن است نیاز به جراحی اضافی داشته باشد.

بیمار می تواند با پیروی از توصیه ها و دستورالعمل های جراح قبل و بعد از لیفت باسن ، خطرات خاصی را کاهش دهد.

هزینه


بلند کردن ران یک روش فردی است که با توجه به ترجیحات خاص بیمار ، نیازهای پزشکی و قسمتی از ران که ترجیح داده می شود انجام می شود ، بنابراین هزینه جراحی می تواند بسیار متفاوت باشد. عواملی که معمولاً بر هزینه لیفت ران تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • مقدار و محل پوست ، چربی و بافت اضافی در فرد
 • آزمایشات تشخیصی لازم
 • افراد به داروها و لوازم بعد از عمل نیاز دارند

دیدگاهتان را بنویسید