ماجرای تمرین حسن یزدانی قبل از پایان چیست؟


مربی تیم ملی کشتی آزاد با رد ادعای پدر حسن یزدانی درباره اتفاقات قبل از فینال، تاکید کرد: درخواست بازبینی هوادار با فرد سنگین تر، درخواست خود یزدانی است که در ارسال قبلی مطرح کرده بود. تشکیل می دهد.

به گزارش ملیت به نقل از ایسنا، مصطفی میرعمادیان درباره اظهارات پدر حسن یزدانی مبنی بر اینکه دلیل شکست یزدانی به دیوید تیلور در فینال مسابقات قهرمانی جهان این بوده که رئیس فدراسیون او را مجبور به مبارزه با 110 کرده است، صحبت کرد. کیلوگرم مربی تیم ملی. یک ساعت قبل از مبارزه برای تمرین و همین امر باعث شد ضربان قلبش به 250 برسد، گفت: یک هفته قبل از اعزام تیم ملی به مسابقات جهانی فرم های مختلفی که توسط اساتید تمرین، تغذیه و روانشناس برای همه کشتی گیران تهیه شده است می دهیم. آنها را پر کن در بخشی از این فرم ها از کشتی گیران پرسیده می شود که قبل از مبارزه فینال به چه چیزهایی نیاز دارند که مثلاً حسن یزدانی گفت ورزشکاران و هواداران زیادی قبل از مبارزه به من آمدند و خواستند عکس بگیرم، این را پرسید. . فرم برای اینکه اطرافش ساکت باشیم همین کار را کردیم و اجازه ندادیم افراد نامربوط به او نزدیک شوند تا تمرکز او به هم نخورد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد اضافه کرد: مورد دیگری که یزدانی بر اساس سؤالات فرم درخواست کرد این است که 20 دقیقه قبل از مسابقه بازبینی هواداران داشته باشد. او در درخواست خود توضیح داد که حریف سبکی را به من نمی دهید تا هوادار را بررسی کنم و حریفی سنگین تر از وزن خودم به من بدهید تا هوادار را بررسی کنم.

وی تصریح کرد: بر اساس درخواست یزدانی حتی من و احسان امینی می خواستیم قبل از فینال تکنیک را با یزدانی مرور کنیم اما متوقف شدیم و گفتیم اباذر اسلامی برای این کار بهتر است.

میرعمادیان تصریح کرد: بعد از 15 دقیقه از حسن پرسیدم بررسی هواداران کافی است؟ که او پاسخ داد نه، من می توانم هر زمان که بخواهم تمام کنم. انتخاب حریف برای بررسی فنی به صلاحدید همه کشتی گیران نه تنها یزدانی بلکه کامران قاسم پور و زارع و … آرزوهایشان برآورده شده است زیرا همه بهتر از دیگران بدن خود را می شناسند و می دانند در چه شرایطی می توانند. برای بهتر آماده شدن برای مبارزات حساس.. با وجود اینکه هیچ یک از بچه های تیم ما شرایط وزنی خود را نداشتند، اما از کشتی گیران کشورهای دیگر استفاده کردیم، مانند کامران قاسم پور، کشتی گیر مغولی را برای این کار انتخاب کردیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره ادعای دست داشتن دبیر در مسائل فنی تیم ملی گفت: اولا علیرضا دبیر قهرمان جهان و المپیک است و مثل خیلی از روسای فدراسیون های دیگر نیست که این کار را انجام نمی دهند. وضعیت ورزشکاران خود را بدانند. وقتی موها را می بینیم، منشی در واقع می تواند پیچش مو را ببیند. منشی ربطی به این موضوع نداشت و از آنجایی که به معاینه یزدانی از هوادار با اسلام نگاه می کرد، چندین بار به مسائل فنی یزدانی اشاره کرد، مثلاً گفت بهتر است هنگام اجرا سریعتر بچرخید. فن، یا این کار را برای عملکرد فن انجام دهید. موفق تر خواهید بود. این که به خاطر خیر است و هدفش موفقیت حسن است و مطالبی که در مورد منشی آمده درست نیست.

وی خاطرنشان می کند: با این حال طبیعی است که خانواده ها از شکست فرزندشان به شدت ناراحت شوند و احساساتی صحبت کنند. آیا با بررسی فن ضربان قلب می توان به 250 رسید؟ ضربان قلب 200 و بالاتر فقط در شرایط شدید تمرین میدانی رخ می دهد. در نهایت ضربان قلب به 120 تا 130 می رسد، از نظر علمی حداکثر ضربان قلب هر فرد منهای سن او 220 است و حتی تحت فشار فیزیکی نیز ضربان قلب افزایش می یابد و 10 تا 20 می شود.