ما از ظرفیت تولیدکنندگان ناوگان حمل و نقل داخلی استفاده می کنیم – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، ساختمان و خدمات شهری شهر آفتاب، درباره استفاده از ظرفیت شرکت های خصوصی برای تعمیر ناوگان اتوبوسرانی علیرغم استفاده از ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی گفت: حضور شرکت هایی مانند گروه بهمن و امکان تولید در کشور متاسفانه بیش از یک دهه است که شهرداری تهران در راستای توسعه و نوسازی اتوبوس هیچ محصولی از شرکت های تولیدی خریداری نکرده است. ناوگان قایق ها
وی نیاز به خرید اتوبوس در شهرستان را بیش از ظرفیت تولید شرکت های داخلی عنوان کرد. وی بیان کرد: در این راستا حتی بخش خصوصی نیز پیشنهاد داده است که تا رسیدن ظرفیت تولید شرکت های داخلی به تقاضای لازم، واردات انجام شود. آی تی در حالی که واضح است که شهرداری و شورای شهر حتی برای واردات اتوبوس پیشنهاد و مدیریت نکرده اند و اصرار داریم از ظرفیت تولید کشور استفاده کنیم.
رئیس شورای شهر ضمن استقبال از کاربری های مختلف مرتبط با خدمات شهری در غرفه بهمن گفت: مایه خرسندی است که کشور از نو ظرفیت وجود دارد.
چمران با بیان اینکه اگر شرکت‌های داخلی بتوانند در بحث اتوبوس‌های شهری بتوانند نیاز داخلی را تامین کنند، اصراری بر واردات نداریم، تصریح کرد: اظهار داشت: اگر شرکت های داخلی بتوانند تا پایان سال جاری حدود 2000 دستگاه اتوبوس تهیه کنند، حتما قبول می کنیم.
من باید بگویم؛ گروه بهمن محصولات خود را در حوزه خودروهای تجاری و خدمات شهری در بازه زمانی 27 تا 30 مهرماه 1401 در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، ساختمان و خدمات شهری ارائه می کند. شهر خورشید علاقمندان را معرفی می کند. وانت بار وارد، مینی بوسه پگاسوس، نیروها 8.5 تن توانمندسازی و کامیون 460 یکی از خودروهای تجاری و باری حاضر در این نمایشگاه می باشد.
همچنین؛ در زمینه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصولاتی دارد و کاربردهایی مانند اطفاء حریق، حمل و نقل زباله و ایزوله و اتوبوس CITY12 در معرض دید عموم قرار گرفته است.
بهمن نمایشگاه بین بین المللی شهر آفتاب نیز محصولاتی برای علاقه مندان به موتورسیکلت دارد و دوستداران موتورسیکلت و موتورسیکلت چهارچرخ این محصولات را در نمایشگاه پیدا خواهند کرد.