مبارزه نیمه حرفه ای با حریف کره ای/کشتی گیر ازبکستانی گرفتار فن ساروی – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین ، دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با حضور صربستان در 4 وزن دوم پیگیری شد که محمدهادی سروی دارنده مدال طلای جهان امروز روی تشک رفت.

با وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی وی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف فلیکس بالدوف از نروژ رفت و با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و راهی دور بعد شد. سروی سپس با رستم آساکولوف از ازبکستان کشتی گرفت که با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن 67 کیلوگرم ایدئولوژی محمدرضا وی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف امانتور اسماعیلف از قرقیزستان رفت. در این دیدار با نمایشی عالی و به نمایش گذاشتن تکنیک های عالی، این تیم با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد و به دور سوم راه یافت. او در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هان سوریو دارنده مدال طلای جهان از کره جنوبی رفت. با اینکه با نشان دادن هوادار و ضربه فنی به حریف 5 امتیاز از داور گرفت اما این امتیاز پذیرفته نشد. در ادامه این مبارزه کشتی گیر کره ای به دلیل مصدومیت کنار رفت و این دیدار را ادامه نداد. اسلام گرایی 5 بر 1 پیروز شد.

منبع: فارس