مردم وقتی دشمن هستند مراقب موج سواری هستند/ دفاع مقدس اوج افتخار ایرانیان است.


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، آیت الله علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان از کشورمان برای عضویت در این سازمان دعوت کرد. شانگهای وی خاطرنشان کرد و اعلام کرد: این عضویت نوعی موفقیت بین المللی محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه استان زنجان به بهانه های آمریکا برای رسیدن به اهداف خود تاکید کرد و افزود: این دشمنان به دنبال بهانه برای نابودی دستاوردهای اربعین هستند.

وی به اتفاقاتی که در کشور می افتد اشاره کرد و گفت: مقامات از جمله رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه قول پیگیری مرگ این زن را به خانواده وی دادند.

آیت الله خاتمی به تشریح وقایع رخ داده در خصوص فوت این زن پرداخت و گفت: لازم به ذکر است که هیچکس از فوت این زن اطلاعی نداشت، دو ساعت بعد 110 شبکه خارجی مطلبی در این باره پخش کردند در حالی که نزدیکان وی اطلاعی نداشتند. که فوت کرد

نماینده قاضی استان زنجان تاکید کرد: بررسی وقایع پیرامون مرگ این زن نشان می دهد که این حادثه برنامه ریزی شده بوده است.

وی با ابراز تاسف و تاسف عمیق از اتفاقی که برای این زن رخ داده است، افزود: او یک ایرانی است، حسادت ما هم قبول نمی کند، اما دشمنان تظاهر به همدردی می کنند، بنابراین لباس مشکی می پوشند، جنایت چگونه بوده است تا اینکه دیروز؟” در مورد جنایات گروهک ها در کردستان ایران چیزی گفتید؟

آیت الله خاتمی با بیان اینکه کسانی که جان خود را از دست دادند انسان نبودند، گفت: شبکه های سعودی، آمریکایی و اسرائیلی در این موضوع و در مسائل دیگر آتش گرفته اند، به فرض اشتباهی باید اینطور باشد، چرا. آیا این ملک باید عمومی باشد؟ شکسته شده؟ آیا این راه حل این مشکل است؟

امام جمعه زنجان با ابراز تردید نسبت به نیت مداخله کنندگان در تامین اجتماعی گفت: به دلیل حمایت یک نفر است که یک پلیس مسئول تامین امنیت را سوزاندند در حالی که نیروی انتظامی به طور متوسط ​​هر هفته معمولا ، نظام برای برقراری نظم و امنیت 6 نفر از نیروهای خود را ارائه می دهد اما شبکه های خارجی چگونه دلسوز کشور ما می شوند؟

وی با اشاره به اینکه پدران و مادران باید به اهمیت حساسیت بیش از پیش نسبت به توطئه دشمن توجه کنند، ادامه داد: نوجوانان سرمایه های کشور ما هستند، فضای مجازی با انتشار مطالب نادرست نظر آنها را تغییر می دهد، بنابراین والدین باید جمع شوند. . احساسات آنها

آیت الله خاتمی با تاکید بر اینکه نمی خواهیم آسیبی به جوانان کشورمان وارد شود، ادامه داد: در فرانسه این قانون است که افراد باحجاب اجازه ورود به دانشگاه و حتی محل کار را ندارند. اگر این بحث حقوق بشر است، ما هم قانون اساسی داریم، ما مسلمانیم، قرآن و مکتب داریم.

امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه باید در طراحی های دشمن بیش از گذشته محتاط بود، گفت: باید جوانان و نوجوانان خود را راهنمایی کنید، یکی از نشانه های تفاهم این است که ببینید گلوله دشمن از کجا آمده است، زن ایرانی جان باخت و ما هم متاسفیم و غمگینیم اما در این بین شبکه های خارجی بیش از گذشته فعال شده اند.

وی با بیان اینکه پدر این دختر فوت کرده است، گفت: مطمئن هستیم که رئیس جمهور قول پیگیری داده و این موضوع تمام می شود. آیا او مامور را اخراج کرد؟ تعداد شهدای درگیری گلوله هایی است که از نیروهای نظامی در حوزه تشکیلاتی نیست، مواظب باشیم دشمن را موج سواری نکنیم.

آیت الله خاتمی به برگزاری هفته دفاع اشاره کرد و بر آن تاکید کردبیشترین دوران زمانی، فکری و اعتقادی مسلمانان به ویژه در حیات سیاسی کشور ایران اوج افتخار این کشور محسوب می شود.

وی به مراسم زیبای اربعین حسینی اشاره کرد و از استقبال گرم مردم و دولت ایران به ویژه کشور عراق از زائران ایرانی اربعین تقدیر کرد.

پایان پیام/73004
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید