مشکلات خرید زمین ارزان در شمال که نمی دانید


اگر قصد طراحی ویلا در شمال و یا خرید و ساخت آن را داشته باشید، مطمئنا با جستجو در اینترنت به نتایج زیادی در رابطه با ویلاهای لوکس، دوبلکس یا تریبلکس، استخر دار و … خواهید رسید. بله، همه چیزهایی که در اینترنت می بینید در مرحله طراحی ویلا هستند زمان ساخت ویلا است در شمال موثر است اما در این مقاله به نکته مهمی می پردازیم که قبل از طراحی ویلا در شمال باید به آن توجه کنید: انتخاب مکان زمین.

برخی از شرکت های طراحی ویلا هستند که علاوه بر طراحی و ساخت ویلا می توانند به شما در خرید زمین مناسب برای طراحی ویلا در شمال کمک کنند. همانطور که می دانید موقعیت زمین در طراحی ویلا و معماران گذشته بسیار تاثیرگذار است. طراحی ویلا شمال آنها برای بررسی شرایط محیطی، توپوگرافی زمین، جاده ها و … در محل پروژه حضور دارند.

اگر می خواهید از منظر اقتصادی به این موضوع نگاه کنید، لازم به ذکر است که قرار گرفتن ویلای شما در زمینی که تمام شرایط یک زمین ایده آل در شمال را دارد، درآمد زیادی را برای شما به ارمغان می آورد و سپس به طرح. و ساخت ویلا، ارزش تامین مالی ویلا را چندین برابر افزایش دهید.

بخش هایی از زمین خوب برای ساخت ویلا در شمال

اگر زمینی در شمال دارید و قصد دارید ویلای خود را در آن بسازید، اولین مرحله طراحی ویلا در شمال را پشت سر گذاشته اید و باید یک شرکت معماری با تجربه و سابقه کار در این زمینه پیدا کنید. برای طراحی و ساخت ویلا در شمال. اما اگر قصد ساخت ویلا در شمال را دارید و زمین مناسبی برای ویلا خریداری نکرده اید، در ادامه به چند مورد از مهم ترین نکاتی که در خرید زمین برای طراحی ویلا در شمال باید در نظر بگیرید، می پردازیم.

موقعیت مکانی مناسب برای زمین ویلا در شمال

موقعیت زمین به معنای موقعیت زمین منطقه است. برای مثال اگر می خواهید برای ویلای خود در شمال زمین بخرید، مهم است که می خواهید ویلای شما نزدیک دریا، وسط جنگل یا در شهر باشد. به علاوه موقعیت ویلا در تعیین ارزش مالی کل ساختمان تاثیر زیادی دارد. به عنوان مثال ویلا با جاده دسترسی آسان قیمت بالاتری نسبت به ویلا با جاده سخت و خاکی خواهد داشت.

ابعاد زمین مناسب برای طراحی ویلا در شمال

ابعاد دقیق زمین این امکان را برای معماران فراهم کرد طراحی ویلا شمال به بهترین شکل ادامه دهید طراحی ویلا در زمینی با ابعاد ناهموار (مثلاً بسیار بلند و طول آن بسیار بیشتر از عرض آن است) می تواند چالش بزرگی برای معماران باشد. در نظر گرفته شده است که معماری ویلا در صورتی که زمین دارای ابعاد مناسب باشد با معماری آپارتمان و ساختمان کاملا متفاوت است. طراح می تواند ایده های زیادی را در حین طراحی پیاده کند و ویلا را به ساختمانی برجسته تبدیل کند.

کاربری زمین

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب نوع خاک توجه به کاربری آن است. اگر در منطقه ای مانند شمال کشور زمین ویلا می خرید به یاد داشته باشید که این زمین باید در بافت مسکونی واقع شود. حتی اگر زمین ارزان اما در زمینه کشاورزی پیدا کنید، پروانه ساخت نمی گیرید و مشمول ماده 99 می شوید. طبق این ماده، باید با توجه به متراژ زیربنا جریمه پرداخت کنید، زیرا هزینه پرداخت جریمه نسبتا بالاست، بهتر است از ابتدا زمین ویلایی خود را در زمینه مناسب خریداری کنید.

مجاورت و جذب

اگر قصد ساخت ویلای فلت را دارید، زمینی را که تمام ویلاهای اطراف آن دوبلکس و تریبلکس هستند، نخرید و یا اگر به نماهای مدرن علاقه دارید، در منطقه ای که ویلاهای کلاسیک زیادی ساخته شده است، زمین نخرید. اگر ویلای شما با همسایه ها متفاوت باشد ارزش مالی زمین و ویلا کاهش می یابد.

در انتخاب شرکت طراحی ویلا به این موضوع توجه کنید!

ساخت ویلا در شمال مستلزم آن است که قبل از هر اقدامی، متراژ پروژه از نظر آب و هوا، توپوگرافی زمین، موقعیت جغرافیایی، باد، تابش نور، نوع خاک و … توسط کارشناسان بررسی شود و پس از اتمام طراحی. . بنابراین از نقشه های آماده استفاده نکنید و طراحی ویلا را به تیمی مجرب بسپارید.

طراحی ویلا در شمال با نماد

همانطور که تحلیل کردیم برای داشتن ویلایی با ارزش اقتصادی بالا در شمال باید موارد مهمی را از گام اول یعنی خرید زمین در نظر گرفت. نمادیزاین با بیش از ده سال فعالیت در صنعت ساختمان توانسته است ساخت چندین ویلا در شمال کشور را با موفقیت به پایان برساند.

به دلیل این فعالیت ده ساله و ارتباطاتی که عشایر در شمال کشور دارد، می تواند زمین مورد نظر رئیس را نیز خریداری کرده و بر اساس آن طراحی و سپس ویلا بسازد.

این شرکت با اولویت بندی بودجه مالی کارفرما راهکارهایی ارائه می دهد که هزینه ساخت ویلا در شمال را به میزان قابل توجهی برای کارفرما کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و دریافت مشاوره رایگان به وب سایت مراجعه کنید Namadesign نگاه کن