مهلت شرکت در جشنواره «قلمدانان ماندگار» تمدید شد


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، رضا عباس زاده دبیر ششمین جشنواره مطبوعات استان البرز، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری برای جمع آوری مردم در رسانه ها با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره فوق گفت: با توجه به استقبال مردم از این جشنواره از خبرنگاران و شرایط ویژه بارگذاری آثار این جشنواره تا مهلت دفتر تا 10 آبان تمدید شد.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و دبیر جشنواره گفت: بخش اصلی جشنواره شامل: مقاله و یادداشت، اخبار، تیتر، گزارش، مصاحبه، عکس، طنز (نوشته و کاریکاتور) و صفحه است. طراحی و چیدمان

عباس زاده بیان کرد: شعار سال (تولید، دانش بنیان، کارآفرینی)، تبیین جهاد، گام دوم انقلاب و موفقیت 43 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی، محورهای جشنواره است. ایران در عرصه فرهنگ، هنر و رسانه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف است. امر به معروف و نهی از منکر، ترویج و ترویج ارزش های دینی، نماز، فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع الهی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی، بهداشت عمومی به ویژه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، پیشگیری از آسیب های اجتماعی (طلاق، اعتیاد به الکل، سرقت) نزاع خیابانی، حاشیه نشینی، سگ گردانی، پیشگیری از قاچاق کالا و پول، حمایت خانواده، معیشت خانواده، توسعه ورزش همگانی، جوانان جمعیت و تشویق به فرزندآوری، اخلاق و سواد رسانه ای و بیان آسیب ها فضای مجازی و محیط زیست، مهاجرت غیرقانونی و بحران آب از جمله موضوعات این جشنواره است.

وی از خبرنگاران، نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان فعال در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خواست آثار خود را برای شرکت در این جشنواره در استان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

عباس زاده به شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: آثاری که در بازه زمانی 26 مرداد ماه سال 1400 لغایت 26 مرداد ماه 1401 در رسانه های خبری دارای مجوز (روزنامه های استان، خبرگزاری ها و خبرگزاری های استان) منتشر شده اند، در جشنواره قابل ثبت هستند. پایگاه های خبری و مدیریت نشریات استان البرز منتشر شد.

دبیر جشنواره قلم های ماندگار ادامه داد: آثار با نام نویسنده پذیرفته می شود و مطالب با نام مستعار پذیرفته نمی شود.

عباس زاده خاطرنشان کرد: هر متقاضی می تواند در 3 بخش جشنواره شرکت کند و در هر بخش تنها 2 اثر را بارگذاری کند. در صورت ارسال آثار اضافی، دبیر جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و بقیه را حذف خواهد کرد.

وی گفت: متقاضیان برای شرکت در جشنواره باید به آدرس جشنواره alborz.pressfestival.ir مراجعه و آثار خود را بارگذاری کنند. مهلت شرکت در جشنواره تا پایان 19 آبان 1401 است.

انتهای پیام/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید