نتایج قرعه کشی سومین دوره فروش تلفیقی خودرو چه زمانی اعلام می شود؟


نتایج قرعه کشی سومین دوره فروش تلفیقی خودرو چه زمانی اعلام می شود؟

در حالی که تصور می شد با توجه به اتمام زمان ثبت نام سومین فروش تلفیقی خودرو، قرعه کشی خودرو امروز برگزار شود، اما شب گذشته سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تمدید مهلت ثبت نام خبر داد. . برای مرحله سوم فروش مشترک و قرعه کشی خودرو.

گزارش کردن شهرآرانیوزامید قالیباف گفت: با توجه به درخواست متقاضیان مهلت ثبت نام در این دوره تا ساعت 16 امروز شنبه 28 شهریورماه تمدید شد.

بر اساس این خبر، به دلیل اختلال و اختلال چند ساعته ای که روز گذشته (پنجشنبه) در روند ثبت نام رخ داد و بسیاری از افراد در مهلت مقرر ثبت نام نکردند، این فرصت با وجود درخواست متقاضیان تمدید شد.

ثبت نام سومین مرحله فروش محصولات توسط خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو و به روش قرعه کشی (و البته طرح های خارج از مرحله قرعه کشی) از چهارشنبه گذشته (25 شهریور) آغاز شد. متقاضیان حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از زمان شروع ثبت نام با مراجعه به سامانه اینترنتی به آدرس زیر فرصت دارند sale.iranecar.com به ثبت درخواست خود ادامه دهید.

در این مرحله از فروش خودرو، جدای از فروش در قالب طرح عادی و طرح ویژه مادران (طرح حمایت از خانواده و جوانان جمعیت)، طرح تعویض خودروهای شکسته نیز اجرا می شود.

اما برای زمان و اعلام نتایج قرعه کشی باید منتظر اعلام وزارت صمت باشیم چرا که پیش از این اعلام شده بود که اسامی و نتایج قرعه کشی از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام می شود.


اینجا را ببین:فروش عالی خودرو در سامانه یکپارچه خودرو از امروز (16 شهریور 1401) + آدرس سامانه و شرایط ثبت نام خودروهای فرسوده