نتیجه بازی لیورپول و آژاکس + خلاصه تصویری بازی و نتایج لیگ قهرمانان اروپا باشگاه و شاگردان از بحران فرار کردند؟گروه ورزش/شهرآرانیوزتیم فوتبال لیورپول پس از شکست سنگین هفته گذشته مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با گل به موقع ماتیپ مقابل آژاکس با نتیجه 2-1 به پیروزی برسد تا امید صعود از مرحله گروهی را حفظ کند.

ابتدا صلاح برای لیورپول گلزنی کرد اما کودوس گل تساوی را برای آژاکس به ثمر رساند. به این ترتیب لیورپول و آژاکس با سه امتیاز در رده های دوم و سوم جدول قرار گرفتند.

دیدار مقابل ناپولی دیگر تیم این گروه نیز فردا شب برگزار می شود.

همچنین در دیگر دیدارها اتلتیکو مادرید مقابل لورکوزن با نتیجه دو بر صفر شکست خورد و بروژ بلژیک در غیاب مهدی طارمی، ستاره ایرانی پرتغالی ها موفق شد با چهار گل پورتو را شکست دهد.

طارمی در بازی قبلی تیمش مقابل اتلتیکو به دلیل خطا، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد. تاتنهام در دیداری یک طرفه انواع موقعیت های گلزنی را برای اسپورتینگ ایجاد کرد اما در نهایت با دو گل در دقایق پایانی مقابل حریف پرتغالی خود شکست خورد.

اینتراخت با یک گل از سد مارسی گذشت. اینتر با دو گل ویتوریا-گاستیز را شکست داد و بایرن با همین نتیجه بارسا را ​​شکست داد.

فیلم خلاصه بازی لیورپول و آژاکس + فیلم گل ماتیپ و صلاح