نسخه جدید اینستاگرام با قابلیت پین کردن سه پست به پروفایل کاربران منتشر شد


در نسخه جدید، کاربران اینستاگرام اکنون می توانند 3 پست یا حلقه را به پروفایل خود پین کنند. نسخه اصلی این ویژگی شب گذشته در آخرین آپدیت اینستاگرام منتشر شد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، در نسخه جدید اینستاگرام کاربران می توانند 3 پست را در بالای پروفایل خود پین کنند. پس از آن، تمام پست ها در بالای لیست ظاهر می شوند. این قابلیت مشابه پست های پین شده در تیک تاک و توییتر است و اینستاگرام نیز سعی کرده از این قابلیت در پلتفرم خود استفاده کند.

در این نسخه، کاربران باید از منوی سه نقطه ای پست ها و حلقه ها برای فعال سازی ویژگی استفاده کنند. در منوی سه نقطه گزینه Pin to Your Profile وجود دارد که پس از انتخاب آن پست پین شده را در سمت چپ بالای پروفایل مشاهده خواهیم کرد. همچنین، اگر نیاز به پین ​​کردن یک پست یا ریل جدید دارید، فقط نماد پین سفید را در گوشه پست انتخاب کنید. سپس پست‌ها یا حلقه‌هایی که قبلا پین شده‌اند به سمت راست منتقل می‌شوند و پست جدید ظاهر می‌شود.

اینستاگرام فعالیت خود را برای توسعه نهایی این قسمت از اوایل سال جاری آغاز کرد. در آن زمان، یک افشاگر به نام الساندرو پالوزی اطلاعاتی را در مورد انتشار این ویژگی فاش کرد. همچنین پین کردن پست ها از ماه گذشته به صورت آزمایشی در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است.