نمایش تصاویر در اینستاگرام دستخوش تغییراتی شده است


گزارش کردن شهرآرانیوزتغییرات اخیر در اینستاگرام و تمرکز آن بر روی ویدیوهای Reels با استقبال کاربران مواجه نشد و «آدام ماسری» رئیس این شبکه اجتماعی در دفاع از این تغییرات گفت: ما به تمرکز روی ویدیوها ادامه خواهیم داد. اکنون، در بیانیه‌ای جدید، Mussery توضیح داد که اینستاگرام شروع به آزمایش عکس‌های با نسبت ابعاد 9:16 در یکی دو هفته آینده می‌کند تا عکس‌های تمام صفحه را در Reels قرار دهد.

ماسری در برنامه خود در برنامه Ask Me Anything این هفته گفت: “اکنون می توانید ویدیوهای طولانی داشته باشید، اما نمی توانید عکس های طولانی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.” بنابراین فکر کردیم شاید هر دو یک اندازه باشند.

نمایش عکس ها به صورت تمام صفحه در اینستاگرام

اینستاگرام در حال ایجاد تغییراتی در نمایش تصاویر است

در حال حاضر اینستاگرام عکس های عمودی را با نسبت تصویر تقریباً 4:5 نمایش می دهد که برای همه عکس ها مناسب نیست. اما با وجود پشتیبانی از عکس‌های باریک و بلندتر (نسبت تصویر ۹:۱۶)، عکس‌ها تمام فضای موجود در فید اصلی برنامه را پر می‌کنند.

اینستاگرام در چند وقت اخیر تلاش های زیادی کرده است تا پلتفرم خود را بیشتر شبیه به تیک تاک کند یا به طور جدی با آن رقابت کند. اما چنین تصمیمی با واکنش بسیار شدید کاربران مواجه شد.

داده های خود این شرکت نشان می دهد که طراحی به روز و جدید اینستاگرام چندان مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است که برخی از آن ها تصمیم گرفته اند کمتر از این برنامه استفاده کنند. موساری در این باره هفته گذشته در مصاحبه ای گفت: به نظر من باید یک گام بزرگ به عقب برداریم، دوباره جمع شویم و بفهمیم که چگونه می خواهیم ادامه دهیم.

با این حال، تصمیم این شبکه اجتماعی برای پشتیبانی از تصاویر بالاتر نشان می دهد که آنها همچنان می خواهند به ارائه یک تجربه تمام صفحه برای کاربران نزدیک شوند و باید دید این ویژگی چگونه عمل می کند. کاربران می توانند در حین تست پاسخ دهند. .

منبع: دیجیاتو