نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفتهبه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی نقاشی، مجسمه و اینستالیشن با عنوان «موازی» به کیوریتوری بهداد نجفی اسدالهی یکشنبه 11 مرداد 1301 در مجموعه راگدید واقع در باشگاه انقلاب تهران افتتاح می شود.
در این نمایشگاه آثار 22 استاد هنرهای تجسمی و هنرمند به نمایش گذاشته شده است.
به گفته بهداد نجفی، یکی از تغییرات در کارنامه هنری هر هنرمند دستیابی به سبک شخصی از فرم، محتوا یا هر دو جنبه است تا اثرش امضای خود را پیدا کند. در این نمایشگاه سعی شده آثار هنرمندان و اساتید با روش های منحصر به فرد شخصی خود به موازات یکدیگر در معرض دید عموم قرار گیرند.

وی افزود: نمایشگاه با وجود تفاوت های فردی در زمینه هنری، سبک و روش های شخصی سازندگان اثر، لحن مشترکی دارد و چیدمان آثار به صورت یکپارچه و هدفمند در برابر مهمانان ارائه می کند.
سعیده آرین، مدیر هنری این رویداد نیز گفت: هنرمندان معاصر سعی می کنند با خلق آثار هنری به «اصالت» معنایی شخصی بدهند. مفهوم «اصالت اثر» هر هنرمندی را قادر می‌سازد تا از مفهوم و فضای شخصی «بر خلاف دیگران» پیروی کند. مثل دیگران نبودن، عین خود بودن پدیده ای است که قبلاً بی ربط بود، امروز دغدغه هنرمندان معاصر قبل و بعد از خلق اثر هنری است.
وی افزود: در نمایشگاه موازی، آثاری که بیانگر «اصالت فردی» نقاشان و مجسمه سازان ایرانی هستند، با نیم نگاهی به «اصالت جمعی» به نمایش گذاشته می شوند.

این رویداد هنری که به همت موسسه هنر خوانی معاصر و با همکاری موسسه فرهنگی فرادید هنر فردا برگزار می شود تا 28 مردادماه همه روزه از ساعت 8 الی 20 در مجموعه راگدید پذیرای بازدیدکنندگان است.

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

مسری

نمایشگاه گروه «واگیر» ویژه نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری شلمان، شماره 27، شماره تهران، میرداماد، جاده رودبرغربی (جنوب)، رودبرغربی (جنوب)، 27. این نمایشگاه که تا سوم مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22271693

ببر

نمایشگاه گروه «ببر» ویژه نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، بلوار شهید اندرزگو، کوچه امیر نوری، پلاک 19 برگزار شد. این نمایشگاه که تا 19 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت 17 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22670726

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته


بی حوصلگی

«تن زار» نام نمایشگاه طراحی انفرادی است که در نگرخانه تهران، زیر پل کریمخان، بعد از چهارراه ایرانشهر، پلاک. زنگ دم 154 طبقه اول. این نمایشگاه که تا چهارم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88315061

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته


کشت کنند

نمایشگاه گروهی «تزکیه» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در نگارخانه لاله تهران برگزار شد. خیابان فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی. این نمایشگاه که تا دوم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه از ساعت 16 الی 19 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88960492

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته


دانستن

«پیدائی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار فرخ سعیدی اختصاص دارد و در گالری سو، شماره 1393 برپا شده است. تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک 30. این نمایشگاه که تا 19 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88946451

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

از منظر تجربه گری / شماره دو

«از منظر تجربه / شماره دو» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد و در گالری الا، ولیعصر، تهران، بالاتر از پارک ملت، روبروی جام جم، نبش کوی طاهری، واقع شده است. خیر 2701// طبقه اول برگزار می شود. این نمایشگاه که تا دوم مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت 17 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 09126220293

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته


گهواره

نمایشگاه انفرادی «گهواره» ویژه نمایش آثار خداداد سعیدی در گالری سو (طبقه دوم) به نشانی شماره تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک 30. این نمایشگاه که تا 19 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88946451

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

گلخانه شماره 2; حافظه جعلی

نمایشگاه انفرادی «گلخانه شماره 2؛ خاطره جعلی» ویژه نمایشگاه آثار مریم مهری در گالری محسن، ظفر، بلوار مینایی شرقی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، خیابان ناجی، پلاک 42 برگزار می شود. تهران این نمایشگاه که تا 23 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22255354

ما در هوا ناپدید خواهیم شد

نمایشگاه انفرادی «باد ما را خواهد برد» به نمایش آثار سالومه مسچیان مقدم در گالری گلستان، شماره تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴. این نمایشگاه که تا 28 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22541589

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

ماهی

«ماهی» نام نمایشگاهی است که به نمایش آثار هناز آفاقی اختصاص دارد و در گالری هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک چهارم برگزار می شود. 2، طبقه 1. این نمایشگاه که تا 18 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 8005195

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

کروموزوم های برتر

نمایشگاه گروهی طراحی، عکاسی، نقاشی و تعداد کروموزوم برتر به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری مورا، شماره 1393 برپا شد. خیابان اراک، خیابان نجات اللهی، 46، واحد 2 ، تهران. این نمایشگاه که تا 14 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 86036649

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

تاریخ قاب

«تاریخ در قاب» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد و در گالری مسنگر، ​​پلاک. تهران، شیراز شمالی، خیابان ملاصدرا، کوچه حکیم اعظم، پلاک ۵. این نمایشگاه که تا 15 مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88051674

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته


نقطه

«نقطه» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد و در گالری آرتیبیشان، تهران، خیابان شریعتی، زیر حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (جنب) واقع شده است. خیابان ساسانی. پور، خیابان دریا (کندی)، شماره 6، انجام شد. این نمایشگاه که تا 23 مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت 18 الی 22 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22922538

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته


مرزها

نمایشگاه انفرادی «حد» به نمایش آثار رضا صدیقیان در گالری اُ، پلاک. تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه دوم، 18 این نمایشگاه که تا 20 مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت 16 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88324828

رزونانس

«رزونانس» نام نمایشگاه گروهی است که در گالری او، شماره تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه 18. این نمایشگاه که تا 20 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88324828

رنگ های پویا

پویایی رنگ نام نمایشگاهی انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار منصور هندی اختصاص دارد و در نگارخانه نقش جهان تهران، نیاوران، از میدان یاسر، یک طرف تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ. خیابان آیت الله محمودی پلاک 9 برگزار شد این نمایشگاه که تا 14 مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت 17 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22735270

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

پشت خط

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «پشت صحنه» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری احسان، پلاک 1393 برپا شد. تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲. این نمایشگاه که تا چهارم مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت 15 تا 18 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 22286143

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

قصرهای نامرئی خیال

«کاخ‌های نامرئی خیال» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری شیرین، شماره 1999 برپا می‌شود. تهران، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، خیابان کریمخانزند، پلاک ۵. این نمایشگاه که تا 27 مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: 88343969

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

به تخیل سینا ایران نژاد بپیوندید

رویداد «همراه با خیال سینا، ایران نژاد» از جمعه ۱۰ تیرماه آغاز می شود و تا سه شنبه ۱۳ مردادماه در نگارخانه فرهنگ فرشته میزبان مخاطبان است. علاقه مندان می توانند برای شرکت در این برنامه به آدرس تهران، خیابان فیاضی (شرق-غربی)، بعد از چناران، پ. مجتمع فرهنگیان فرشته 50. ورود برای تمامی علاقمندان آزاد است.

نکاتی برای بازدید از گالری در آخر هفته

تخته رنگی

نمایشگاه نقاشی «تابلو رنگ» با آثار مهزاد یزدیان و حنرجویان جمعه 10 تیرماه ساعت 17 در نگارخانه گلستان افتتاح می شود. این نمایشگاه گروهی با نقاشی های هنرمند خانم مهزاد یزدیان و شاگردانش با 33 تابلو در ابعاد مختلف از 10 تیرماه به مدت یک هفته در گالری گلستان برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند از ساعت 10 الی 18 به نشانی فرهنگ سرای گلستان واقع در میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب باغ فدک از این نمایشگاه دیدن کنند.
شماره تلفن هماهنگی: 77813802