نکات مهم برای خرید ارز دوج کوین


بیشتر مردم تلاش می کنند تا با کسب درآمد آینده بهتری برای خود رقم بزنند. اما برخی از افراد زمانی که شخصاً هیچ فعالیتی انجام نمی دهند سعی می کنند با پول خود کار کنند تا بتوانند درآمد کسب کنند. به این نوع فعالیت اقتصادی، سرمایه گذاری می گویند. برای سرمایه گذار شدن، نیازی به داشتن ثروت چند صد میلیارد دلاری مانند وارن بافت افسانه ای یا جف بزوس، مالک آمازون نیست. با هر سطح درآمدی می توانید در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنید. با توجه به اینکه Dogecoin بخشی از سبد دارایی های اصلی سرمایه گذاران ارز دیجیتال را به خود اختصاص داده است، ما به بررسی این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ادامه خواهیم داد.

آیا خرید ارز دوج کوین ارزش سرمایه گذاری دارد؟

دوج کوین در سال 2013 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد تا درباره روند صعودی سریع بیت کوین شوخی کند. در آن زمان بنیانگذاران Dogecoin به شوخی آن را ارز دیجیتال آینده بازارهای مالی جهان نامیدند. آنها تمایل زیادی به ارز دیجیتالی که دارند ندارند. این ناکارآمدی تا حدی است که بیلی مارکوس، توسعه دهنده Dogecoin، در سال 2015 تمام ارزهای دیجیتال خود را برای خرید یک خودروی هوندا فروخت. مفهوم سرمایه گذاری در چنین شرایطی روشن می شود. سرمایه گذاری به معنای خرید بلند مدت یک دارایی امیدوارکننده است. شما باید پروژه مناسب برای سرمایه گذاری را پیدا کنید و منتظر بمانید تا تاثیر آن را در طول زمان ببینید. اگر مارکوس در آن زمان Dogecoin های خود را نمی فروخت و به کار روی پروژه ادامه می داد، چند صد میلیون دلار سرمایه داشت.

در مرحله بعد، ارز دیجیتال Dogecoin را از دیدگاه سرمایه گذاری بررسی می کنیم:

عمر پروژه: یکی از نکات مهم سرمایه گذاری در پروژه، قدمت آن است. پروژه هایی که عمر کوتاهی دارند امتحان خود را پس نمی دهند و ممکن است دچار مشکلات زیادی شوند. ارز دیجیتال Dogecoin در سال 2013 ایجاد شد و یکی از قدیمی ترین پروژه های ارز دیجیتال است.

حامیان پروژه: حامی اصلی پروژه Dogecoin رسانه ها . این ارز دیجیتال که به عنوان میم کوین شناخته می شود، به سرعت طرفداران خود را در اینترنت پیدا کرد و بعدها، مارکوس و پالمر دیگر صاحبان معنوی این پروژه نیستند. بنابراین خروج آنها از پروژه Dogecoin نه تنها آسیبی به آن وارد نمی کند، بلکه راه را برای توسعه بیشتر هموار می کند. حمایت ایلان ماسک و تسلا از پروژه Dogecoin در سال 2021، این ارز دیجیتال را به یک روند جهانی تبدیل کرده است به طوری که اکثر سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال بخشی از سبد خود را به Dogecoin اختصاص می دهند.

کارمزد تراکنش: یکی از مشکلات عمده بیت کوین و اتریوم، کارمزد بالای تراکنش در شبکه است. Dogecoin اما چنین مشکلی ندارد و به گفته ایلان ماسک، این موضوع باعث جذابیت Dogecoin برای استفاده در سیستم های پرداخت می شود.

قیمت مناسب برای خرید Dogecoin

کم بخر و بالا بفروش; این اولین اصل توصیه شده هنگام خرید ملک است. اما در عمل یافتن کمترین قیمت خرید ممکن و بالاترین قیمت فروش کار آسانی نیست. بنابراین یکی از راه های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، خرید نردبان است. با توجه به ریزش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، در مرحله فعلی می توانید چند مرحله ای خرید کنید و با کاهش قیمت تا سطح حمایت مهم بعدی به خرید ادامه دهید. این روش سرمایه گذاری برای افرادی مناسب است که توانایی ریسک پذیری بالایی دارند و با کاهش قیمت دچار استرس و اشتباه نمی شوند. در تصویر زیر نمودار قیمت هفتگی دوج کوین را مشاهده می کنید.

جای خالی

همانطور که در نمودار قیمت هفتگی DogeCoin مشاهده می کنید، RSI برای اولین بار در بازه زمانی هفتگی ژوئن به محدوده بیش از حد خرید رسید. بنابراین، بسیاری از کارشناسان منطقه 0.05 دلاری را پایان روند نزولی Dogecoin می دانند و شما می توانید قسمت اول پیشرفت خود را در این سطح انجام دهید. اما اگر پشتیبانی 0.05 دلار از دست رفت، پشتیبانی های مهم بعدی 0.035 دلار و 0.02 دلار خواهند بود.

اگر نمی‌خواهید ریسک زیادی برای سرمایه‌گذاری در Dogecoin انجام دهید، می‌توانید منتظر پایان روند نزولی باشید و سپس به جای استراتژی خرید مرحله‌ای، خرید کامل خود را آغاز کنید. در تصویر زیر نمودار روزانه قیمت دوج کوین نشان داده شده است.

جای خالی

همانطور که در نمودار قیمت روزانه Dogecoin مشاهده می کنید، Dogecoin در چند ماه گذشته بین 0.05 تا 0.09 دلار در نوسان بوده است. با توجه به واکنش قیمتی سقف و کف این محدوده در گذشته، تکمیل روند نزولی قیمت این ارز دیجیتال منوط به عبور از سد مقاومتی 0.09 دلار و خط روند نزولی است. بنابراین می توانید سفارش خرید خود را بالاتر از محدوده 0.09 دلار ثبت کنید.

لازم به ذکر است که تمامی تحلیل های ارائه شده در این مقاله تنها بیان احتمالات بوده و پیشنهاد خرید و فروش نمی باشد.

Dogecoin را از کجا بخریم؟

اگر شما نیز جذب این ارز دیجیتال جذاب و محبوب در بازار ارزهای دیجیتال شده اید، اکنون به دنبال یک پلتفرم امن و قابل اعتماد برای جای خالی شما هستید در حال حاضر صرافی های ارزهای دیجیتال زیادی در داخل و خارج از ایران وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید دوج کوین بخرید از آنها استفاده کن. جالب است بدانید که صرافی ها و کیف پول های غیرمتمرکز نیز قابلیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را دارند، اما به دلیل کارمزد بالای آنها، خرید دوج کوین را به آنها توصیه نمی کنیم و بهتر از صرافی های متمرکز داخلی و خارجی برای این کار است. هدف .استفاده

دوج را با تتر بخرید

جای خالی

بازار ارزهای دیجیتال همیشه قوی نیست و سرمایه گذاران باید دارایی های رمزنگاری خود را بفروشند و قبل از کاهش قیمت از بازار خارج شوند. اما زمانی که آنها خارج از بازار هستند، بازگشت به عقب و انتخاب مکان های مناسب برای خرید بسیار دشوار است. به همین دلیل، استیبل کوین هایی مانند تتر برای افزایش سرعت معاملات و تعاملات بازار ایجاد شدند. در این صورت کاربران می توانند تتر را خریداری کرده و منتظر فرصت مناسب بعدی برای سرمایه گذاری در بازار باشند. از این رو خرید ارز دیجیتال تتر رایج ترین روش خرید و فروش در بازار است. برای خرید دوج کوین با تتر می توانید از صرافی های رایج خارجی مانند Binance، Kocoin و Buy Bit استفاده کنید. اما مشکلات تحریم های موجود باعث می شود این صرافی ها حساب کاربران ایرانی را مسدود کرده و مشکلات بیشتری را برای آنها ایجاد کند. بنابراین بسیاری از کاربران صرافی های ایرانی را برای خرید ارزهای دیجیتال انتخاب می کنند. اگر به دنبال استفاده از یک پلتفرم مناسب و مطمئن برای خرید Dogecoin با تتر هستید، صرافی ارزپایا بهترین انتخاب است.

دوج را از صرافی ایرانی بخرید

همه سرمایه گذاران می خواهند سرمایه خود را با خرید یک دارایی و کسب سود در مرحله بعد حفظ کنند. بنابراین برای خرید دوج کوین علاوه بر تیمی قوی برای حفظ امنیت حساب های کاربران، صرافی انتخابی شما باید سرعت بالایی در پردازش تراکنش ها و انجام تراکنش ها داشته باشد. صرافی ارزپایا با تکیه بر بهترین متخصصان در این زمینه، لذت یک سرمایه گذاری آسان، مطمئن و سودآور را برای مشتریان خود فراهم می کند. بنابراین اگر قصد خرید دوج کوین را دارید، صرافی ارزپایا با نرخ کارمزد تنها 0.2 درصد از کل ارزش تراکنش، صرافی ایمن و ارزان برای تراکنش های شما خواهد بود. برای ثبت نام ارزپایا می توانید وارد سایت اصلی این تبادل آدرس شوید