هدیه ای جذاب اسنپ اکسپرس برای دانشجویان، دانشجویان و اساتید


اسنپ ​​اکسپرس به مناسبت آغاز سال تحصیلی و در نظر گرفتن 50 درصد تخفیف برای رفع تمامی نیازهای دانش آموزان، معلمان، دانش آموزان و اساتید در سراسر ایران، کمپین جذابی را تدارک می بیند.

این کمپین از 24 شهریور شروع شده و تا 15 مهر ادامه دارد. کافیست به اپلیکیشن یا وبسایت اسنپ اکسپرس بروید و سبد خود را با وسایل مورد نیاز مدرسه و دانشگاه پر کنید. یک خرید اقتصادی زمانی کامل می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن به دست ما برسد. برای این منظور اسنپ اکسپرس در کنار شماست تا خریدی به یاد ماندنی، اقتصادی و فوری انجام دهید.

دغدغه دیگر دسترسی به مراکز برای فروش اقلام مورد نظر است. بیش از 3000 شعبه و فروشگاه زنجیره ای سوپرمارکت محلی در بیش از 90 شهر ایران آماده هستند تا خریدهای شما را با تخفیف های جذاب در کمترین زمان این کمپین عظیم تحویل دهند. لازم به ذکر است که تعداد قابل توجهی از برندهای مطرح در این کمپین حضور دارند که قدرت انتخاب خانواده را افزایش داده و تاثیر بسزایی در رضایت آنها دارد.

مخاطبان اصلی کمپین «سر زنگ سریع» دانش آموزان، معلمان و اساتید هستند که می توانند از این طریق به تمام چیزهایی که برای یک سال تحصیلی جذاب نیاز دارند، دست پیدا کنند.

برای خرید محصولات تخفیف دار موجود در کمپین “سر زنگ اکسپرس” به آدرس زیر مراجعه کنید: