هواوی پتنت جدیدی با نمایشگر سه گانه به ثبت رسانده است


پتنت تازه ثبت شده هوآوی یک گوشی هوشمند تاشو با نمایشگر سه گانه را نشان می دهد.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا، پتنت منتشر شده توسط دفتر مالکیت معنوی چینی هوآوی، یک گوشی هوشمند جدید تاشو با نمایشگر سه گانه و طراحی منحصر به فرد را نشان می دهد. طبق گزارشی که هوآوی مرکزی منتشر کرده است، این پتنت با نموداری همراه است که نشان می دهد متعلق به یک گوشی تاشو با نمایشگر سه گانه است. بر روی این گوشی دو لولا وجود دارد که یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قرار دارد.

محل قرارگیری این دو لولا در وسط محفظه دوم و قیمت حرکت دوم و مجموعه لولا دوم می باشد. به این ترتیب، هنگام تا شدن لولای دوم، اتاقک دوم و سوم پیچ نمی خورد. پتنت جدید هواوی استفاده از فاکتورهای مختلف را در قالب یک گوشی تاشو نشان می دهد. در گذشته، TCL یک گوشی تاشو با صفحه نمایش سه گانه می ساخت، اما ضخامت بیش از حد مانع از کاربردی بودن آن می شد.

در صورتی که پتنت مذکور به یک وسیله الکترونیکی تبدیل شود، نمایشگرهای آن باید خم شوند تا قطعات به طور مرتب تا شوند و طول عمر قطعات افزایش یابد.

هواوی هنوز خبری مبنی بر ساخت گوشی تاشو با صفحه نمایش منتشر نکرده است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این پتنت تنها به عنوان یک نوع تحقیق منتشر شده است. اما ممکن است در آینده دستگاهی بر اساس آن ساخته شود.

منبع خبری هواوی ثبت اختراع جدید با صفحه نمایش سه گانه، پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا است.