والدین منوی بچه های سالم باید امتحان کنند!


والدین عزیز،

امیدوارم از منوهای ماهانه ما استفاده کرده و ایده های غذایی را برای آنها برای فرزندان خود انتخاب کنید. از آنجا که کودکان ما در خانه می مانند و آموزش های خانگی می بینند ، ارائه تغذیه مناسب برای کودکان ، حمایت از سلامت ، رشد ، رشد و ایمنی آنها بسیار مهم است. با درک اینکه غذا خوردن برای بچه ها هنگام دعوا بین کار و کارهای خانه غیرقابل مقاومت است ، ما یک منوی ساده و متعادل و مناسب برای کودکان برای صبحانه ، ناهار و شام ایجاد کرده ایم-همه به مدت 4 هفته در آن ماه شما می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید ، برای صرفه جویی در وقت وعده های غذایی را از قبل چاپ و برنامه ریزی کنید و همچنین بدانید که بچه های شما خوب غذا می خورند.

منوی ماه اکتبر ما آماده است! ما دو منو – هندی و بین المللی – بر اساس ترجیحات و ترجیحات ایجاد کردیم. تمام وعده های غذایی با در نظر گرفتن ترکیب و تعادل مواد مغذی با دقت تهیه می شوند.

لطفا توجه داشته باشید : این یک برنامه کلی منو است و هیچ شرایط پزشکی را برطرف نمی کند. اگر فرزند شما مشکل پزشکی دارد یا از دارو استفاده می کند ، مهم است که از متخصصان و یک برنامه تغذیه شخصی استفاده کنید.

بارگیری PDF: منوی بچه ها برای اکتبر 2021

منتظر منوی ماه نوامبر باشید زیرا قصد داریم آن را در هفته آخر اکتبر راه اندازی کنیم.

شما می توانید یک منوی ماهانه در وب سایت ما پیدا کنید یا آدرس ایمیل خود را در قسمت تماس وب سایت ما (www.lukecoutinho.com) بگذارید و ما آن را برای شما ایمیل می کنیم.

شما اهمیت می دهید همه چیز به شما مربوط می شود

شما نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از اینکه به دنیا غذا بدهید ، خود را تقویت کنید. شما اهمیت می دهید همه چیز به شما مربوط می شود. – لوک کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی ثبت شده ، متخصصان تغذیه ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران پرشور ، پزشکان ماهر آلوپاتیک و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکردهای 360 درجه را اتخاذ کرده و برای تغییر شیوه زندگی و شیوه زندگی تلاش می کنیم. به ما با تأکید بر چهار رکن سلامت – تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی – بر روی مراقبت های پیشگیرانه و بهبودی کلی کار می کنیم.

ما انسان هستیم ، محصول طبیعت. بنابراین ، وقتی ما در قوانین و محدوده طبیعت کار می کنیم ، بهترین ثروت ما به دست می آید. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، چشم انداز معنوی ما است ، که همه آنها ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به علت اصلی و شخصیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی آغاز می شود که ما به پزشکی احترام بگذاریم و فراتر از آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که بدن شما را قادر می سازد تا هوش را فعال کرده و در پیشگیری ، بهبود و بهبود کمک کند.

برنامه یکپارچه و پیشگیرانه شیوه زندگی ما به مدیریت صدها هزار بیماری از جمله ایمنی پایین در برابر سرطان ، دیابت ، تیروئید ، قلب و عروق ، اختلالات خود ایمنی و سایر سندرم های ایمنی کمک کرده است.

می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و توصیفات قدرتمند مردم سراسر جهان را بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. اینجا را کلیک کنید تا بخشی از برنامه سلامتی یکپارچه ما باشید یا پیشنهادی برای مسیر درست رزرو کنید. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا به [email protected] ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید