وریا غفوری نمی توانست بدون هماهنگی فولاد صحبت کند. اینها شرایط قرارداد است


محمد علوی مدیر تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفتگو با خبر اسپورته درباره آخرین وضعیت این تیم در تمرینات و حضور واریا غفوری کاپیتان فصل قبل در جمع قرمزپوشان اظهاراتی را بیان کرد. . فولاد.

از حضور وریا غفوری در تیم تان صحبت می کنید؟

وریا غفوری بازیکن بزرگی است. او را از زمانی که در پاس همدان بازی می کرد می شناسم. آن زمان هم تیمی بودیم و من کاپیتان بودم.

آیا او را در این حساب کاملاً می شناسید؟

آره! اتفاقا بعد از مدت ها الان که او را در تیم فولاد می بینم خیلی خوشحالم. البته وریا غفوری الان بازیکن خوب و باتجربه ای شده و نسبت به وریا قبل تفاوت های زیادی ایجاد کرده است.

حضور او در تمرینات فوتبال را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا وضعیت جسمانی خوبی دارد؟

100% آماده و تازه. خوشحالیم که این بازیکن در سطح اول فوتبال ایران ماندگار شد و توانست برگردد و دوباره فوتبالش را ادامه دهد. این حیف است که چنین افرادی فوتبال را ترک کنند.

شایعه محرومیت وریا غفوری از مصاحبه شنیده می شود؟ آیا حقیقت دارد؟

به طور کلی بازیکنان فولاد منعی برای مصاحبه ندارند اما باید با شرایط خاص و با هماهنگی باشگاه مصاحبه شوند. ما در قراردادهایشان به این موضوع اشاره کردیم. یعنی باید نظر مدیر رسانه ای باشگاه و شرایطی را که باشگاه برای آنها در نظر می گیرد، بگویند. این شامل Veria و همه بازیکنان می شود.

وضعیت آهن چطور؟

روز پنجشنبه یک بازی دوستانه داشتیم که با نتیجه 1-1 به پایان رسید. این بازی ها برای تشخیص هر چه بیشتر کادر فنی بازیکنان و بازیکنان از یکدیگر است. امیدواریم قبل از شروع لیگ یک بازی دوستانه دیگر مقابل یک تیم قدرتمند لیگ برتری ترتیب دهیم، بنابراین آماده ورود به این رقابت ها هستیم.

از قرعه کشی لیگ برتر و بازی فولاد صحبت می کنید؟

با توجه به آمادگی تیم ها و هزینه هایی که باشگاه های لیگ برتری انجام داده اند، هیچ تیمی در لیگ برتر ضعیف نیست. از لیگ یک تا دسته اول بهترین تیم های لیگ پایین هستند و تیم هایی که در لیگ برتر می مانند خودشان را تقویت کرده اند.

آیا شنیده اید که بسیاری معتقدند کهکشان فولاد بسته است؟

نه، ما فقط کهکشانی نیستیم! اگر صحبت از کهکشانی ها باشد، چه تعداد از تیم های لیگ برتری در فصل جدید کهکشانی ها تعطیل شده اند و ما تا حد امکان سعی کرده ایم تیم خود را طوری ببندیم که بتوانیم نماینده شایسته ای برای استان خوزستان و استان باشیم. در کشورمان در مسابقات لیگ و لیگ قهرمانان آسیا. .

در مورد بازی اول مقابل صنعت نفت آبادان صحبت می کنید؟

این دربی خوزستان بین صنعت نفت و فولاد همیشه جذاب و کم نظیر است و امیدوارم خوزستانی ها از تماشای فوتبال ناب خوزستان لذت ببرند.

هفته دوم باید با پرسپولیس بازی کنی. نظرت در مورد بازی دومت چیه؟

ما از هفته اول هیچ بازی آسانی نداشتیم. بازی دوم هم مثل بازی اول سخت بود. از آنجایی که امسال مسابقات قبل از جام جهانی آغاز می شود، همه تیم ها و بازیکنان انگیزه مضاعف خواهند داشت. البته این شور و شوق در بین بازیکنان آهن هم زیاد است.

در نهایت آیا امتیازی برای شما باقی مانده است؟

جا دارد از زحمات مدیر عامل محترم باشگاه تشکر ویژه داشته باشم. چرا که در این زمان با فراهم آوردن امکانات خوب برای تمرین و یک اردوی مناسب، همه شرایط را فراهم کردند تا فولاد را هر چه بیشتر برای ورود به لیگ برتر آماده کنند.