ویدیوی جدید گوگل طراحی پیکسل 7 را نشان می دهد


گوگل تا چند روز دیگر از سری پیکسل 7 رونمایی خواهد کرد. پیش از رونمایی، گوگل ویدیویی از نسخه پرو جدید این گوشی منتشر کرد و طراحی آن را از زوایای مختلف نشان داد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، گوگل رویداد معرفی سخت افزار خود را در تاریخ 14 اکتبر برگزار خواهد کرد. در حالی که چند روزی به این رویداد باقی مانده است، این شرکت ویدئویی از طراحی پیکسل 7 آن گوشی را به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی منتشر کرد. هدف افزایش هیجان کاربران است.

در این ویدیو طراحی این گوشی به همراه رنگ بندی آن قابل مشاهده است. این گوشی باید در رنگ های خاکستری تیره، سفید و خاکستری روشن موجود باشد. پیش از این، بسیاری از مشخصات فنی گوگل پیکسل 7 قبل از معرفی رسمی منتشر شده بود. بر اساس این گزارش ها، نسخه جدید گوگل فون پرو دارای تراشه Tensor G2 و حداکثر 12 گیگابایت رم با حافظه ذخیره سازی بین 128 تا 256 گیگابایت است.

همچنین این گوشی به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در کنار دوربین 12 مگاپیکسلی اولتراواید و دوربین 48 مگاپیکسلی تله فوتو مجهز شده است. طبق گزارش منتشر شده توسط GM Arena، دوربین تله فوتو پیکسل 7 دارای سنسور GM1 سامسونگ است. دوربین سلفی بالای صفحه نمایش و 11 مگاپیکسل است. این دوربین به سنسور جدید 3j1 سامسونگ مجهز شده است که آن را قادر می سازد از فوکوس خودکار پشتیبانی کند.