ویژگی جدید اپلیکیشن Virtual Try-On For Shoes آمازون به کاربر اجازه می دهد قبل از خرید کفش را امتحان کند.


همه خریداران کفش از آمازون می توانند قبل از خرید کفش، کفش را با نسخه جدید iOS برنامه آمازون امتحان کنند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، آمازون قابلیت جدیدی به نام Virtual Try-On For Shoes بر اساس واقعیت افزوده را ارائه کرده است که در نسخه iOS این اپلیکیشن ارائه شده است. با استفاده از این ویژگی کاربران می توانند راحت تر کفش بخرند. بر اساس گزارش منتشر شده توسط TechCrunch، ویژگی واقعیت افزوده جدیدی توسط آمازون برای جلب توجه خریداران اضافه شده است.

این ویژگی سرگرم کننده به نام Virtual Try-On For Shoes به مشتریان کمک می کند قبل از خرید کفش های خود را از طریق دوربین گوشی خود چک کنند. به گفته آمازون، علاوه بر مشتریان، این ویژگی به برندها نیز کمک می کند تا محصولات خود را بهتر ارائه دهند. علاوه بر چک کردن کفش قبل از خرید، خرید با اطمینان بیشتر از آمازون برای کاربران نیز می تواند سرگرم کننده باشد. علاوه بر این امکان بررسی زوایای مختلف بر روی اقلامی مانند عینک و تی شرت با این ویژگی وجود دارد.

در ابتدا فقط کاربران آمریکایی و کانادایی می توانستند به این ویژگی دسترسی داشته باشند. به گفته آمازون، در زمان انتشار این ویژگی، دسترسی به هزاران سبک از برندهایی مانند Bio Balance، Adidas، Reebok، Puma، Lacoste، Essex و Superga امکان پذیر خواهد بود. هنگام استفاده از آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوربین گوشی را به سمت پای کاربر نگه دارید و سپس یکی از این گزینه ها را در رابطه با کفش های واقعیت افزوده از میان گزینه های نمایش داده شده انتخاب کنید. حتی تست های رنگ دیگری نیز با همین سبک وجود دارد. کاربران می توانند عکس های کفش مجازی را به اشتراک بگذارند و با امکان اشتراک گذاری برای دیگران ارسال کنند.