پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد


به گزارش شهرآرانیوز، همه افراد عادات و علایق خاص خود را دارند که به آنها فردیت می بخشد. اعضای خانواده سلطنتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. و حالا که چارلز سوم پس از مادرش الیزابت دوم بر تخت سلطنت نشسته و پادشاه جدید انگلیس شده است، بد نیست از زندگی روزمره او بیشتر بدانیم.

منتظر حقایق جالب در مورد شاهزاده چارلز سوم باشید.

او روزی 5 بار لباسش را عوض می کند

پادشاه جدید انگلیس همیشه به خاطر انتخاب لباس های خوش پوش و ولخرجی اش مشهور بوده است. و این بدان معناست که او زمان و توجه زیادی را صرف انتخاب پوشش خود می کند. در واقع او اغلب روزی 5 بار لباس هایش را عوض می کند. به گفته کارشناسان مد، او هرگز از ترندها پیروی نمی کند اما در عین حال لباس خوبی می پوشد.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

او با تخت و توالت شخصی خود سفر می کند

به گفته نویسنده‌ای که زندگی‌نامه‌نویس مورد اعتماد پرنسس دایانا است، پادشاه بریتانیا با استفاده از توالت شخصی خود سفر می‌کند، از جمله دیدار با دوستان نزدیک در خارج از شهر. این نویسنده می گوید که چارلز سوم تخت پزشکی خود را به همراه دو نقاشی از مناظر طبیعی اسکاتلند به همراه آورده است.

به گفته این نویسنده، زمانی که شاه چارلز برای دیدار دوستانش به خارج از شهر رفت، یک روز قبل از ورودش، خودش کامیونی پر از تخت، مبلمان و عکس آورد.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

او مجذوب کتاب های هری پاتر بود

پادشاه انگلستان مانند میلیون ها نفر در سراسر جهان از طرفداران پر و پا قرص این کتاب فانتزی است و همانطور که گفته می شود دوست دارد این کتاب ها را برای نوه های همسرش کامیلا بخواند. همسر پادشاه در این باره گفت: وقتی من و همسرم به اسکاتلند می رویم، او برای نوه هایم «هری پاتر» می خواند. کامیلا همچنین گفت: او صدای همه شخصیت ها را انجام می دهد و در تقلید صداها خوب عمل می کند.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

او ناهار نمی خورد

شاه چارلز هر زمان که می توانست از خوردن ناهار اجتناب می کرد. یکی از خبرنگاران سابق خانواده سلطنتی در این باره گفت: چارلز ناهار را تجملاتی و حواس پرتی از کار خود می داند، بنابراین صبحانه را دیر می خورد و سپس ناهار را حذف می کند. به گفته سرآشپز سابق خانواده سلطنتی، پادشاه برای صبحانه میوه یا تخم مرغ آب پز می خورد. در تعطیلات آخر هفته، او ترجیح می دهد خود را با تخم مرغ های پنیری راحت کند.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

کتابی برای کودکان نوشت

پادشاه انگلستان کتابی به نام «پیرمرد لوچنگار» برای کودکان نوشت. این کتاب در سال 1980 منتشر شد، زمانی که او در اوایل 30 سالگی بود. ظاهراً او برادران کوچکترش شاهزاده اندرو و پرنس ادوارد را در دوران کوچکی با این داستان سرگرم می کرد. بر اساس این داستان یک انیمیشن کوتاه ساخته شد.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

فعالیت زیادی دارد

نزدیکان چارلز سوم می گویند که او می خواهد مشغول باشد و کاری مفید انجام دهد. به گفته یکی از روزنامه نگاران حوزه مسائل خانواده سلطنتی، پادشاه انگلیس به کار معتاد است و دست از کار برنمی دارد. در واقع، تنها در سال 2019، او در 521 رویداد، از جمله 145 نشست رسمی، رویداد، مسابقات، کنسرت و رویدادهای خیریه شرکت کرد.

او علاقه زیادی به کشاورزی ارگانیک دارد

پادشاه انگلستان سال ها حامی کشاورزی ارگانیک بوده و 35 سال است که مالک یک مزرعه بوده است. حتی با محصولات این مزرعه برندی به نام Waitrose Duchy Organic راه اندازی شده است که در سوپرمارکت ها به فروش می رسد. با این حال، در سال 2020، مشخص شد که چارلز سوم قصد نداشت اجاره نامه خود را در مزرعه تمدید کند. او نمی توانست تا 20 سال دیگر متعهد به کشاورزی آن مزرعه شود زیرا باید خود را برای گرفتن تاج و تخت آماده می کرد.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

او یک نقاش است

شاه چارلز نیز نقاشی می کرد و می گفت این یکی از آرامش بخش ترین و شفابخش ترین چیزهایی بود که می دانست. او همچنین گفت که این سرگرمی بخش هایی از روح را زنده می کند که با فعالیت های دیگر نمی توان به آنها دست یافت. گفته می شود که چارلز سوم پس از آن که میل شدیدی برای بیان آنچه می دید از طریق آبرنگ احساس می کرد شروع به نقاشی کرد.

و البته، نقاشی چیزی بیش از یک سرگرمی است. مجموعه نقاشی های آبرنگ او از مناظر سراسر جهان چندین بار در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

پادشاه جدید انگلیس 8 عادت و علایق عجیب و جالب دارد

منبع: روزیاتو