پاره شدن لاستیک آمبولانس باعث مرگ دختر 2 ساله شد


به گزارش «بامردم» به نقل از تسنیم: خرابی چرخه آمبولانس های اورژانس و جابجایی چرخ یک شهروند، حادثه تلخی را رقم زد و منجر به مرگ دختر بچه دو ساله شد.

حدود ساعت 14:42 روز سه شنبه 24 خرداد 1401 در تماس با مرکز اورژانس 115 تهران گزارش ایست قلبی تنفسی دختر بچه دو ساله ای به این مرکز اعلام شد.

با توجه به وضعیت ترافیکی این جاده و نبود پارکینگ مناسب برای این دختر، نیروهای اورژانس تهران مجبور شدند آمبولانس را برای نجات جان بیمار، ناظران اصول ایمنی و ترافیکی دیگران در لاین مخصوص پارک کنند. ماشین ها.

تکنسین های اورژانس، با عجله برای رسیدگی به کودک بدحال و ملاقات با دختر، بلافاصله وظیفه طبیعی خود را برای نجات جان فرد آغاز کردند و احیای قلبی ریوی را آغاز کردند.

عمل احیا با موفقیت انجام شد و وضعیت کودک بهبود یافت، اما زمانی که اورژانس بعد از عملیات احیاء قصد انتقال بیمار را به آمبولانس داشتند، متوجه شدند که دو چرخه آمبولانس توسط فردی ناشناس آسیب دیده و لاستیک‌ها شکسته شده است. محتوا!

با مشاهده این وضعیت، نیروهای اورژانس درخواست حضور آمبولانس دیگری برای تخلیه بیمار کردند و آمبولانس دوم در محل حاضر شد اما متاسفانه طولانی شدن روند تخلیه به دلیل این حادثه باعث تشدید وضعیت کودک و از دست دادن او شد. زندگی خود. تمام تلاش نیروهای اورژانس فایده ای نداشت.

گفتنی است، اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران در حال پیگیری پرونده این کودک از مراجع قضایی است.