پاسخ مسئولان به قطعنامه ضد ایرانی آژانس انرژی اتمی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شمس الله سراج در خطبه های نماز جمعه ایلام بیانیه با به قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی اشاره دارد بین المللی انرژي اتمي مي گويد: سازمان انرژي اتمي ايران در اين زمينه اقدام خوبي انجام داده و برخي از دوربين هاي حساس آژانس را قطع كرده است.

وی تاکید کرد: پاسخ ایران اسلامی به قطعنامه ضد ایرانی آژانس بین المللی انرژی اتمی باید بیشتر قضاوت کند زیرا همه را تحت تاثیر قرار می دهد عیان اروپایی ها و مستعمرات آمریکا ظاهراً غیرقابل اعتماد بودند.

امام جمعه موقت ایلام که هدفش رفع توقیف نفتکش های ایرانی از سوی دولت یونان بود، گفت: ایران اسلامی همواره در مقابل سوء استفاده مستکبران از اقتدار ایستاده است و پاسخ آن را بی پاسخ نگذاشته است.

وی افزود: دادگاه تجدیدنظر یونان حکم رفع توقیف نفتکش ایران را صادر کرده و نشان دهنده قدرت ایران اسلامی در مقابل زورگویی سران استکبار جهانی است.

وی با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ اربعین در پیش رو گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده برای تردد میلیونی زائران از مرز مهران در ایام اربعین، از مسئولان ذیربط خواست تا در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند. ” در باره بهسازی جاده ایلام – مهران و سایر تاسیسات سرمایشی مهران در فرزندخواندگی.

امام جمعه موقت ایلام در جایی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه تریبون نماز جمعه تریبون صداقت و واقع بینی است، یادآور شد: نظارت بر بازار ضعیف است و همه چیز گران شد. دريافت كردن خیر و در این زمینه باید یک تفکر اساسی را پذیرفت.