پرشین من افزایش هزینه ها نسبت به درآمد دلیل پرداخت نشدن حقوق کارگران آب و فاضلاب رشت است.


به گزارش خبرگزاری فارس از سامانه رشتمن فارسی هستم» بستری برای جمع آوری نیازهای مردم و پاسخگویی به موقع به مطالبات ثبت شده از سوی مسئولان مربوطه است.

اخیراً دستیابی به این سیستم با عنوان “پیگیری پرداخت حقوق کارگران آب و فاضلاب رشتثبت شد که مخاطب اینگونه گفته است: چهار ماه حقوق کارگران شرکت و سه ماه حقوق کارگران رسمی آب و فاضلاب رشت پرداخت نشده است و این در حالی است که حقوق پرسنل این شرکت به دلیل تورم حقوق نگرفته اند و دولت مشکلات زیادی برای آنها ایجاد کرده است.»

رضا میشنی معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب گیلان در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، اظهار داشت: یکی از دلایل این امر افزایش هزینه ها نسبت به درآمد از سال 1398 تاکنون است و یکپارچگی شهری و شرکت های آب و فاضلاب روستایی در سال 1397 نیز در افزایش هزینه ها موثر است.

وی با بیان اینکه شرکت های آب و فاضلاب روستایی دولت قبل از زیان کمک و نگهداری شبکه های آبرسانی روستایی مشمول قراردادهای عمرانی برخوردار شدند که علیرغم قیمت پایین آب و درصد وصول پایین، این ضرر و زیان را دریافت کردند. در مقایسه با درآمد مشکل پرداخت وجود دارد هزینه ها شامل حقوق نمی شود.

به گفته معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب گیلان، با توجه به دولتی نبودن شرکت های آب و فاضلاب شهری هر چند قیمت آب تقریبا یک سوم قیمت است، به دلیل وصول بالا. درصد و تعداد پرسنل، پرداخت ها به موقع انجام می شود.

وی با بیان اینکه با توجه به تعداد زیاد روستاها، افراد زیادی به صورت تمام وقت و نیمه وقت مشغول به کار هستند تا بهترین خدمات را ارائه کنند، تصریح کرد: در حال برنامه ریزی برای پرداخت معوقات در ماه های آینده است.

انتهای پیام/84007
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید