پس از اجرای طرح بهداشت و حجاب در ادارات نوبت به بازار و اصناف رسید.


حجت الاسلام کاظم صدیقی

صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نشست متولیان امر اصناف و بازاریان گفت: باید احساس مسئولیت کنیم.

به گزارش فارس، صدیقی افزود: خداوند به مؤمنان امر به معروف و نهی از منکر می کند تا بیماری، طاعون و منکر را از جامعه زدوده و اگر این موضوع در جامعه مطرح می شود همه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، مشکلات. بوجود خواهد آمد.» ما آن را در جامعه نداریم.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: در حال حاضر ستاد در بحث عفاف و حجاب برنامه ای ارائه می کند و ابتدا دولت را موظف می کند که پوشش کارکنان خود را ارتقا دهد و در این راستا جلسات زیادی با وزرا و رئیس جمهور طرح ارائه شد و پس از مطالعه به ابزارها ابلاغ کردند که همه ابزارها باید وضعیت عفاف و حجاب را اصلاح کنند.

وی در پایان تاکید کرد: بعد از ادارات به یکی از ارکان مهم جامعه یعنی بازار و اصناف می رسیم و در این راستا از شما عزیزان انتظار داریم که ما را در ادامه راه یاری کنید. این فرمان مقدس زنده است.» و کمک.

در این جلسه که با هماهنگی اداره کل اصناف، سازمان ها و نهادهای مردمی در محل ستاد برگزاری سالن اجتماعات شهدای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد، دبیرکل انجمن اسلامی اصناف و بازاریان و برخی از اعضای هیأت امناء به بیان مشکلاتی پرداختند که حل این مشکلات با استفاده از ابزار قانونی ستاد و ظرفیت های بازار مردمی مد نظر قرار گرفت.