پوشش ویژه خدمات امدادی ایران خودرو در ایام فوت


همزمان با برگزاری مراسم ویژه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، شرکت امداد خودرو ایران با راه اندازی ناوگان امدادی و وظیفه ویژه 24 ساعته پاسخگوی امدادگران بود.

سید عباس میرحسینی مدیرعامل شرکت امداد ایران در حاشیه بازدید از مدیریت امور مشتریان و ارتباطات گروه صنعتی ایران از روند پاسخگویی امدادگران مرکز تماس شرکت امداد ایران و همچنین بازدید میدانی از روند امداد رسانی خبر داد. سفر امروزه تیم های این شرکت با ایجاد مسیرهایی به سمت حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی، خدمات گسترده ای را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می دهند.

وی با اشاره به آمادگی 1600 اکیپ طی چهار روز در سراسر کشور، گفت: با توجه به اهمیت خدمات رسانی در این ایام، توزیع نیروهای امدادی در نقاط مختلف کشور و مسیرهای پرتردد با برنامه ریزی ویژه در دستور کار قرار گرفته است و به همین دلیل مدت زمان انتظار برای امدادگران به کمتر از 25 دقیقه رسید.

وی با تاکید بر اینکه خدمات امدادی به امدادگران حرم مطهر امام خمینی (ره) رایگان خواهد بود، افزود: شرکت امداد ایران خودرو علاوه بر خودروهای ساخت گروه صنعتی ایران خودرو به سایر مسافران نیز کمک می کند که خودرو در کشور از خودروهای منحصر به فرد محسوب می شود. راه در زمینه خدمت رسانی به شهروندان است.

مدیر ارتباط با مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با بازدید از طرح خدمات ویژه شرکت امداد ایران خودرو در ایام ارتحال امام راحل (ره) بابک دولو قاجار با تاکید بر اهمیت اجرای این طرح گفت: و بازی کنید. نقش مهمی در افزایش رضایت آنها دارد.

محمود نیک دهقان مدیر ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه این بازدید رویکرد ایران خودرو در حوزه مشتری مداری را یک استراتژی بلندمدت برشمرد و افزود: