پول مرتب به حساب برخی از اوباش ها واریز می شود!


وزیر کشور در اولین همایش ملی جهادگران تعریف دانشگاه که امروز زیر نظر سازمان بسیج اساتید کشور در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، به بیانات رهبر معظم انقلاب که یک استاد در ذهن شاگردانش جایگاه تأثیرگذاری دارد. وی گفت: اساتید دانشگاه با عقل کار می کنند و وقتی ذهن ها آماده باشد، شناخت حقیقت و حقیقت یابی و شناخت حقایق بسیار آسان می شود، اما اگر جنگ فکری بزرگ باشد، دشمن. افکار اسیر می شوند، یا ذهن آشفته می شود وقتی او بزرگ می شود، دشوار است.

وحیدی در ادامه خطاب به اساتید دانشگاه افزود: امروز در مجموعه نظام امپراتوری رسانه ای متخاصم و استکباری می بینید که دیگر بحث مبانی نیست و هیچکس از شما مبانی اسلام را نمی پرسد. بحث ساختاری است

وی در ادامه به نقش رسانه های معاند در اغتشاشات اخیر اشاره کرد و تاکید کرد: جالب است کسانی که ایران را به خاطر حمایت از غزه و لبنان مورد انتقاد قرار می دهند، اکنون کار خود را با شبکه فارسی زبان مرتبط با عربستان تطبیق می دهند. ! عربستان سعودی با سر بریدن 82 نفر در روز یا به دلیل مثله کردن یک خبرنگار، رسوایی های زیادی به پا کرد که حتی آمریکایی ها هم نتوانستند آنها را پوشش دهند. در هر صورت باید دید اگر عده ای به دستور یک شبکه وابسته به عربستان عمل کنند چه اتفاقی می افتد. این موضوع مهم است. باید ببینیم دشمن چه می کند و چه باید بکنیم.

وزیر کشور با بیان تلاش رسانه های غربی و آمریکایی برای آسیب رساندن به انقلاب و مردم، یادآور شد: در آمریکا به مدت یک هفته هزار و 504 مقاله، در انگلیس 9 روز 720 مقاله، در اتحادیه اروپا از شهریور ماه. 16 تا 24، 134 مقاله. به عبارت دیگر آلمان 830 مقاله، فرانسه 655 مقاله، اسپانیا 207 مقاله، ایتالیا 497 مقاله در مورد خانم خانم نوشته شده است. مهسا امینی. همچنین روز گذشته اعلام شد که 240 میلیون توییت در مورد آن ایجاد شده است و این برای هزاران کاربر استفاده کننده از ربات ها بوده است.

وحیدی افزود: ببینید دشمن اینگونه عمل می کند، بسیاری از خلاف واقع ها را به عنوان حقیقتی که عده ای معتقد هستند نشان می دهد. برخلاف همه تلاش‌های دشمنان، در شلوغ‌ترین روز راهپیمایی‌های اخیر، 45 هزار نفر در این راهپیمایی‌ها شرکت کردند که بسیاری از جوانان هیجان‌زده و پراحساس بودند. البته برخی از آنها سازماندهی شده و آموزش دیده اند و به خوبی با آنها برخورد می شود، در ملاقات با برخی از مجروحان حوادث اخیر، می دانیم که این افراد سازمان یافته و آموزش دیده به برخی افراد آسیب دیده گفته اند که ما می خواهیم چشمان شما را در بیاوریم و به همین دلیل قبلاً تلاش کرده ایم. انجام شده!

وزیر کشور ادامه داد: با مشاهده عملکرد این افراد گاهی تعجب می کنیم که چطور ممکن است یک نفر اینقدر سنگدل باشد. برخی از آنها در خارج از کشور آموزش دیده اند و پول از خارج برای آنها ارسال شده است. در مورد فردی که قبل از وزارت کشور دستگیر شده، گفته می شود که همیشه پول به حساب او واریز می شود و هر 10-15 دقیقه حدود 25 تا 30 میلیون به حساب این فرد واریز می شود.

وی افزود: گروه های مختلف در ناآرامی های اخیر فعال هستند. مثلا هسته های سازمان یافته رژیم صهیونیستی فعال هستند. و به دیگران برای هر کوکتل مولوتف 500 هزار تومان داده شد.

وزیر کشور با اشاره به تجمعات برخی از دانشگاه ها تاکید کرد: 18 هزار نفر از جریان های مختلف در تجمعات دانشگاه هایی که در اوج هستند حضور دارند با وجود اینکه مجموع دانشجویان ما 3 میلیون و 200 هزار نفر است. آنها وانمود کردند که همه دانش آموزان ما در تجمعات هستند. این مسائل باید به درستی توضیح داده شود.

وحیدی افزود: یکی از اهدافی که دشمنان دنبال می کنند، مشروعیت گرفتن از مرجعیت گفتمان و گفتار انقلاب است تا هر چه صدا و سیما می گویند نادرست است و هر چه رسانه های بیگانه و متخاصم می گویند درست است.

وی افزود: الان ببینید نشان می دهند که وضعیت اقتصادی جمهوری اسلامی یکی از بدترین اقتصادهای دنیاست، اما وقتی اعداد را می بینیم متوجه می شویم که برای همه اینطور نیست و مثلا در در شش ماه گذشته، رشد صنعت ما 5 درصد است.

وزیر کشور در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: واقعا بحث حجاب و بی حجابی و هدایت گشت ها نیست و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند قوی هستند. علیه ایران، و حالا می بینند که ایران همه جا در حال رشد است.»