پیاده روی برای کنترل وزن و افزایش قدرت!


پیاده روی مزایای سلامتی زیادی از جمله کنترل آسان کنترل وزن و انرژی را فراهم می کند! البته مشارکت با یک وعده غذایی سالم نتایج شگفت انگیزی را به همراه خواهد داشت!

حتی اگر قادر به راه رفتن سریع نیستید ، پیاده روی منظم با شدت پایین بر سلامت کلی متابولیسم و ​​خلق و خو و انرژی شما تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

من می دانم که وقتی شروع به پیاده روی منظم می کنم ، واقعاً احساس خوبی دارم و شروع به مشاهده تفاوت در بدنم می کنم. احساس می کنم قوی هستم! و سطح استرس من کاهش می یابد. این به من کمک می کند تا واضح تر فکر کنم و گاهی اوقات خودم را در حال حل مشکلاتی می دانم که قبلاً آنها را نمی فهمیدم!

پیاده روی را دوست دارم این است که تأثیر کمتری دارد و بنابراین زانوهای من با آن موافق هستند.

پیاده روی یکی از بهترین فعالیت ها برای رفاه عمومی است. می توانید از آن برای گنجاندن مراحل بیشتر در برنامه روزانه خود استفاده کنید و می توانید از آن به عنوان نوعی تمرین استفاده کنید. دو در یک!

از مزایای پیاده روی دیدن کنید


اگر می خواهید از پیاده روی برای کاهش وزن استفاده کنید ، نکاتی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا کالری بیشتری بسوزانید. همچنین ، افزایش گردش خون اندورفین را افزایش خواهید داد که شما را شادتر و پرانرژی تر می کند!

تمرین پیاده روی برای کاهش وزن

 1. سرعت بگیریدبه بسته به وزن و سرعت راه رفتن ، می توانید در هر مایل (1.6 کیلومتر) پیاده روی 65 تا 100 کالری بسوزانید. افزایش سرعت نیز به سلامت قلب و عروق شما کمک می کند.

  با 5 دقیقه گرم کردن شروع کنید و سپس سرعت خود را افزایش دهید که می توانید 10-15 دقیقه آن را حفظ کنید. اگر پیشرفته تر هستید ، برای مدت بیشتری بروید. سپس در پایان پیاده روی سرعت خود را به مدت 10-5 دقیقه کاهش دهید.

 2. تغییر سرعت. مطالعات نشان داده است که تمرینات موقت راهی م effectiveثر برای سوزاندن کالری بیشتر است. بعد از اتمام گرم کردن ، با سرعت متوسط ​​تری قدم بزنید.

  به عنوان مثال. قدم های خود را گسترش دهید و از بازوهای خود استفاده کنید تا هرچه سریعتر 30 ثانیه راه بروید و سپس با سرعت متوسط ​​2 دقیقه 30 ثانیه راه بروید. این کار را برای 20-30 دقیقه تکرار کنید.

  اگر به نظر شما آسان است ، می توانید با سرعت سریع 45 ثانیه راه بروید و سرعت متوسط ​​خود را به 2 دقیقه و 15 ثانیه کوتاه کنید. تکرار. بسته به سطح آمادگی جسمانی خود می توانید این مورد را تغییر دهید.

 3. وضعیت خود را بررسی کنید. برای راه رفتن م andثر و جلوگیری از آسیب ، مطمئن شوید که از فرم صحیح استفاده می کنید. شما باید با عضلات شکمی (مرکزی) کمی فشرده و در حدود 20 فوت جلوتر از خود بنشینید.

  بررسی کنید که آیا پاشنه پا ابتدا به زمین برخورد می کند یا از انگشتان پا برای جلو کشیدن استفاده کنید. بازوهای شما باید به راحتی با کمی خم شدن در آرنج ها حرکت کنند و شانه ها باید شل شده و به طور عادی حرکت کنند.

  هنگام افزایش سرعت ، حرکت سریع بازوها به سرعت و سرعت راه رفتن شما کمک می کند.

 4. برگرد. سعی کنید برای چالش بیشتر به عقب به منطقه امن بروید.

 5. از تپه بالا بروید یکی دیگر از راههای عالی برای افزایش ضربان قلب و بیشتر راه رفتن.

 6. به ساحل ضربه بزنید فقط تغییر سطح می تواند تمرین شما را تقویت کند. سفر از روی ماسه یا برف به انرژی بیشتری نسبت به پیاده روی در پیاده روهای صاف نیاز دارد. من فقط راه رفتن در ساحل را دوست دارم!

 7. به موسیقی گوش دهید. نواختن آهنگ های مورد علاقه شما می تواند هرگونه تمرین را شبیه تلاش کمتر کند. یک موسیقی متن زنده پر جنب و جوش قرار دهید که شما را تشویق به ادامه دهد.

 8. لباس راحت. می توانید کفش های مخصوص پیاده روی بخرید یا هر جفتی را با پاشنه های کم و تکیه گاه قوی انتخاب کنید. لباس پوشیدن روی یک لایه محافظ نیز به شما کمک می کند تا با هوای سرد یا مرطوب کنار بیایید.

 9. یک دوست پیدا کن. قدم زدن با دیگران می تواند سرگرم کننده باشد! خانواده و دوستان خود را دعوت کنید یا به یک گروه پیاده روی محلی بپیوندید. اگر سگ دارید ، همسری دارید که دوست دارد با شما در پارک همراه شود.

 10. تیالک با دکترت اگرچه پیاده روی عموماً فعالیتی بی خطر و کم اثر است ، اما اگر مدتی نشسته اید ، ممکن است بخواهید با پزشک خود مشورت کنید. پزشک شما می تواند به شما در تعیین اهداف واقع بینانه کمک کند.

راههای دیگر پیاده روی:

 1. با پله ها. از آسانسور و پله برقی خودداری کنید. در هر 10 پله از پله ها حدود 2 کالری می سوزاند.

 2. دورتر پارک کنید. در صورت امکان پیاده روی کنید یا دوچرخه به محل کار خود بروید. اگر فاصله بسیار زیاد است یا هیچ مسیر ایمن وجود ندارد ، می توانید یک پارکینگ انتخاب کنید که به شما امکان می دهد قبل از آمدن به دفتر ، سفری کوتاه داشته باشید.

 3. در برنامه ناهار با همکاران قدم بزنید. با احساس بهتر ، متمرکزتر و پر انرژی تر به کار خود باز خواهید گشت!

 4. جلسات پیاده روی وجود دارد. چه راه خوبی برای از بین بردن الاغ خود! وقتی در دفتر هستید ، تمام روز می نشینید و این برای سلامتی شما مضر است. پس چرا یک جلسه پیاده روی انجام نمی دهید!

پیاده روی بسیار آسان است ، اما برای سلامتی و تناسب اندام شما بسیار مفید است. علاوه بر سوزاندن کالری بیشتر ، ماهیچه های خود را تقویت کرده و با هر گام اضافی قلب خود را خنک می کنید.

پیاده روی را بخشی منظم از برنامه تمرینی و برنامه روزانه خود قرار دهید.

بدن و ذهن شما از شما تشکر خواهد کرد!

عاشق شیوه زندگی خود باشید ،


آنیتا دوئل

مربی تغذیه جامع
دارای مجوز مشاور بهداشت و سلامت در محیط کار
سن گروه FB با سرزندگی
مربی آنیتا دوئل صفحه FB

PS اگر 45 سال یا بیشتر دارید ، از شما دعوت می کنم به من بپیوندید پیر شدن با یک گروه پر جنب و جوش فیس بوکبه این مکان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و استراتژی های کیفیت و سرزندگی است. اولین نفری باشید که به صورت رایگان ، چالش و غیره وارد می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید